PS Vita تا پایان سال 2012 ارزان نخواهد شد.

اخبار بازی ۲۶ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۳:۱۰

Shuhei Yoshida رییس استدیو های بازی سازی سونی اعلام کرد که قیمت کنسول دستی ویتا تا پایان سال میلادی ارزان نخواهد شد.

Yoshida در گفتگو با EuroGamer افزود که سونی به راه های دیگر نگاه میکنند تا این کنسول دستی را بین مردم ارزشمند کند پس کاهش قیمت ان بسیار زود است.

Yoshida :” البته کاهش قیمت یکی از راه حل هاست که مهندسین ما در حال کار بر روی ان هستند. اما ما فقط اوایل امسال کنسول دستی خود را عرضه کرده ایم پس این کار مدتی طول خواهد کشید.

در نقطه ای از اینده ما دوست داریم تا موضوع کاهش قیمت را بررسی کنیم چیزی که برخی از مردم انتظار ان را دارند. اما ما سعی داریم امسال با ساخت باندل های مختلف ارزش ویتا را بالا ببریم که یکی از این باندل ها برای ویتا، باندل بازی LittleBigPlanet  است که اگر بدنبال یک معامله خوب و مقرون به صرفه هستید این انتخاب خوبی است.”

البته اقای Yoshida اعتراف کردند که نیاز است تا انها عناوین مختلف بزرگ، بازی های کوچک و حتی بازی های ساده کژوال پسند نیز برای قشر های مختلف بسازند.

” واکنش به سخت افزار این پلتفرم در بین مردم خوب بوده که این موضوع ما را خوشحال کرده است و امیدوار هستیم که بازار فروش ویتا بهتر شود.

در کل ما دوست داریم که مخاطبان بیشتری را جذب کنیم تا فروش بهتری داشته باشیم. ما بازخورد های بسیاری را میبنیم که مصرف کنندگان میگویند ما محتوای بیشتری را میخواهیم ببینیم. انها دوست دارند تا عنوان های مورد علاقه اشان را در ویتا ببینند.”

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید