انویدیا طی مراسم Computex 2016 از پاسکال رونمایی خواهد کرد

۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۳

طبق گزارشات به‌دست رسیده، انویدیا در حال برنامه‌ریزی برای نمایش پردازنده‌های گرافیکی GeForce GTX Pascal در طول مراسم Computex 2016 است که در ماه ژوئن برگزار می‌شود. البته این نمایش به معنای عرضه‌ کارت‌ها به بازار نخواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر، با گیمفا همراه باشید.

به‌نظر می‌رسد برخی اتفاقات اخیر مانند زمین‌لرزه‌ در کشور تایوان ممکن است باعث تاخیر خوردن عرضه‌ی کارت‌ها تا تابستان شوند. همچنین باید منتظر ماند و دید که آیا اولین جرقه‌ی این سری از کارت‌های گرافیکی با چیپ قدرتمند GP100 زده خواهد شد یا با چیپ GP104 زده می‌شود که اندکی کوچک تر اما قدرتمندتر از پرچمدار فعلی یعنی GM200 است. از این مسائل گذشته، با توجه به این که سری فعلی GTX 900 نام دارند، نام‌گذاری سری جدید نیز جالب خواهد بود.

شایعاتی نیز در فضای اینترنت وجود دارد مبنی بر این که قطعاتی که معرفی خواهند شد، نسخه‌های مربوط به تجهیزات قابل حمل خواهند بود نه دسکتاپ. آخرین مطلبی که منتظر هستیم تا از آن اطلاع پیدا کنیم نوع حافظه‌ی خانواده‌ی پاسکال است. باید دید که دست پخت جدید انویدیا برای PC گیمرها از حافظه‌های HBM2 استفاده می‌کنند یا GDDR5X.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید