داستان Uncharted 4 پس از جابه‌جایی کارگردانان “100 درصد” تغییر کرده است

۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۹

داستان عنوان Uncharted 4: A Thief’s End پس از به‌روی کار آمدن نیل دراکمن و بروس استارلی به‌صورت کامل تغییر کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

نیل دراکمن در مصاحبه‌ای به این نکته اشاره داشت که داستان چهارمین نسخه از سری Uncharted پس تغییر کارگردانان به‌صورت صددرصد تغییر کرده است.

Uncharted 4: A Thief’s End در ابتدا توسط امی هنیگ و جاستین ریچموند کارگردانی می‌شده است؛ اما آن‌ها در اوایل سال ۲۰۱۴ استودیو را ترک کردند. اگرچه گزارشاتی حاکی از آن بود که دراکمن هنیگ را مجبور به ترک استودیو کرده است اما ناتی داگ در بیانه‌ای این گزارش را تکذیب کرد. دراکمن و استارلی که برروی اولین نسخه Uncharted و قسمت دوم آن کار کرده بودند، در قسمت سوم حضور نداشته و پروژه The Last of Us را شروع کردند. اطلاعاتی از اینکه دقیقا چطور داستان Uncharted 4 تغییر کرده است، اعلام نشد؛ اما نولان نورث در مصاحبه‌ای اعلام داشت که پس از ترک کردن هنیگ و ریچموند پروژه تغییرات عظیمی داشته است.

تیم توسعه دهنده قبلی به مدت هشت ماه مشغول ساخت داستانی بود که مدنظر هنیگ قرار داشت. پس از ورود کارگردانان جدید، تمام آن‌ هشت ماه توسعه به بیرون پرتاب شد. امی هنوز هم یکی از عزیزترین دوستان من است اما تیم the Last of Us پروژه را بدست گرفته بود و آن‌ها هم می‌خواستند از ابتدا همه‌چیز ساخته شود. آن‌ها چندین نفر از افراد پروژه قبلی را اخراج کردند و کارهای آن‌ها را دوباره خود انجام دادند.

به‌ عقیده نورث مضمون کلی Uncharted 4 متفاوت‌تر از نگاهی‌ست که هنیگ داشت.

می‌دونید داستان باید مال شما باشد. نمی‌تونید رمان رابرت لدمن را داشته باشید درحالی که می‌خواهید به رمانی با سبک استفن کینگ تغییرش دهید. سبک‌ها متفاوت هستند اما داستانی که قصد گفتنش را دارند یکی‌ست؛ در اصل نحوه داستان سرایی متفاوت است.

هفته گذشته سونی، ناشر عنوان Uncharted 4: A Thief’s End تریلر داستانی این عنوان را منتشر ساخت. در این تریلر از شخصیت های جدیدی در بازی Uncharted 4: A Thief’s End رونمایی شد.

آقای نیل دراکمن، کارگردان عنوان  Uncharted 4: A Thief’s End، در پستی در شبکه های اجتماعی، به معرفی هنرپیشه های عنوان Uncharted 4: A Thief’s End پرداخته است:

هنرپیشه های عنوان Uncharted 4: A Thief’s End را در توییتر فالو کنید:

Chase Austin(در نقش جوانی Sam)، آقای Warren Kole(در نقش Rafe) و آقای Robin Atkin Downes 

به گفته آقای نیل دراکمن، Chase Austin نقش جوانی سم(برادر ناتان دریک) را ایفا می کند که از سوابق وی می توان به حضور در بسیاری از سریال های تلویزیونی از جمله House M.D و Richie Rich اشاره کرد. آقای وارن کول(Warren Kole) که به خاطر بازی در نقش Wes Mitchell در سریال Common Law مشهور شده است نیز به عنوان شخصیت Rafe ایفای نقش می کند.

آقای رابین آتکین داونز(Robin Atkin Downes) که نیاز به معرفی نداشته و دوست داران فیلم و سینما به خوبی با وی آشنا هستند و شاهد حضور وی در بسیاری از فیلم ها و سریال های تلویزیونی بوده ایم. از سوابق کاری وی در زمینه بازی های ویدیویی نیز می توان به ایفای نقش Kazuhira Miller در عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain و aldio Landzaat در عنوان Valkyria Chronicles اشاره کرد.

عنوان Uncharted 4: A Thief’s End در تاریخ ۲۶ آوریل (سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵) به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر می شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید