The Division فاقد پرداخت های درون برنامه ای خواهد بود

۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۷

ناتچاي استپرز، مدیر روابط عمومی شرکت یوبی سافت، به تازگی اعلام کرده است که عنوان تیراندازی سوم شخص The Division فاقد پرداخت های درون برنامه ای خواهد بود. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اگر آزمایش بتای عنوان The Division را تجربه کرده باشید، مطمئنا با نوعی اعتبار درون بازی با نام Phoenix Credits آشنا هستید. حال آقای ناتچای استپرز، مدیر روابط عمومی شرکت یوبی سافت، به تازگی اعلام کرده است که دیگر خبری از پرداخت های درون برنامه ای نخواهد بود و Phoenix Credits فقط از طریق بازی کردن به دست می آید:

در عنوان The Division خبری از پرداخت های درون برنامه ای و pay-to-win نخواهد بود.

آقای استپرز همچنین اضافه کرد که شرکت یوبی سافت در آینده اطلاعات و جزییات بیشتری در رابطه با Phoenix Credits را با کاربران به اشتراک خواهد گذاشت.

یوبی سافت نخستین بار موضوع پرداخت های درون برنامه ای را در تابستان 2014 مطرح کرد که در آن زمان دیوید پالفلت، مدیر عامل استودیوی یوبی سافت مسیو، در بیانیه ای گفت:

این استودیو به دنبال این است تا به بازیکنان اجازه دهد تا در ازای پرداخت پول در بازی بتوانند سریع تر پیشرفت کنند. منظور از پیشرفت سریع این است که گاهی اوقات تکمیل بسیاری از مراحل و ماموریت ها در بازی نیازمند زمان طولانی است و بسیاری از کاربران نیز تمایل ندارند تا زمان زیادی را صرف انجام یک مرحله یا یک ماموریت کنند و از این رو به دنبال راه میان بُر بوده تا بتوانند در ازای پرداخت پول زمان انجام کار، ماموریت و یا مرحله را کاهش داده و به این ترتیب نسبت به سایر کاربران سریع تر پیشرفت کنند.

اما در ژانویه 2016 بود که مگنوس یانسن، مدیر نوآوری یوبی سافت، از منتفی شدن تصمیم این شرکت مبنی بر پرداخت های درون برنامه ای عنوان The Division خبر داد و گفت:

ابتدا پرداخت های درون برنامه ای را برای عنوان The Division در نظر داشتیم ولی هرگز این قابلیت راهی به عنوان The Division پیدا نکرد. حال این موضوع منتفی است و دیگر خبری از پرداخت های درون برنامه ای و راه میان بُر نخواهد بود.

این موضوع در حالی است که دو عنوان دیگر این شرکت یعنی Rainbow Six Siege و Assassin’s Creed Syndicate دارای قابلیت پرداخت های درون برنامه ای هستند.

عنوان The Division در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۶(سه‌شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود. بالای شش میلیون نفر در آزمایش بتای عنوان The Division که در روزهای گذشته به اتمام رسیده است، شرکت کرده که به نوبه خود در میان بتای IP های جدید کنسول های نسل هشتم، رکوردی بی نظیر محسوب می شود. یوبی سافت نیز امید زیادی به عنوان The Division داشته و حتی اخیرا در بیانه ای گفته است که عنوان The Division می تواند به مانند عناوین Destiny (ساخته استودیوی بانجی) و Assassin’s Creed به یکی از بزرگ ترین آی پی های جدید تاریخ بازی های ویدیویی تبدیل شود.

همچنین شرکت یوبی سافت، ماه گذشته اعلام کرد که عنوان The Division پس از انتشار حاوی سه بسته الحاقی خواهد بود. این بسته های الحاقی به ترتیب Survival ،Underground و Last Stand نام داشته و از طریق خرید Season Pass عنوان The Division می توانید به این بسته های الحاقی دسترسی پیدا کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید