با هنرپیشه های عنوان Uncharted 4: A Thief’s End آشنا شوید

۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

هفته گذشته سونی، ناشر عنوان Uncharted 4: A Thief’s End تریلر داستانی این عنوان را منتشر ساخت. در این تریلر از شخصیت های جدیدی در بازی Uncharted 4: A Thief’s End رونمایی شده و حال اگر هنرپیشه هایی که به عنوان شخصیت های(کاراکترهای) این عنوان نقش آفرینی کرده اند را نمی شناسید، آقای نیل دراکمن، کارگردان عنوان  Uncharted 4: A Thief’s End، هنرپیشه های جدید این عنوان را معرفی کرده است. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

آقای نیل دراکمن، کارگردان عنوان  Uncharted 4: A Thief’s End، در پستی در شبکه های اجتماعی، به معرفی هنرپیشه های عنوان Uncharted 4: A Thief’s End پرداخته است:

هنرپیشه های عنوان Uncharted 4: A Thief’s End را در توییتر فالو کنید:

Chase Austin(در نقش جوانی Sam)، آقای Warren Kole(در نقش Rafe) و آقای Robin Atkin Downes 

به گفته آقای نیل دراکمن، Chase Austin نقش جوانی سم(برادر ناتان دریک) را ایفا می کند که از سوابق وی می توان به حضور در بسیاری از سریال های تلویزیونی از جمله House M.D و Richie Rich اشاره کرد. آقای وارن کول(Warren Kole) که به خاطر بازی در نقش Wes Mitchell در سریال Common Law مشهور شده است نیز به عنوان شخصیت Rafe ایفای نقش می کند.

آقای رابین آتکین داونز(Robin Atkin Downes) که نیاز به معرفی نداشته و دوست داران فیلم و سینما به خوبی با وی آشنا هستند و شاهد حضور وی در بسیاری از فیلم ها و سریال های تلویزیونی بوده ایم. از سوابق کاری وی در زمینه بازی های ویدیویی نیز می توان به ایفای نقش Kazuhira Miller در عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain و aldio Landzaat در عنوان Valkyria Chronicles اشاره کرد. آقای داونز در عنوان Uncharted 4: A Thief’s End نیز نقش شخصیت ناشناخته ای را ایفا می کند که در تریلر داستانی این عنوان شاهد وی بوده ایم و تصویر وی را نیز می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

عنوان Uncharted 4: A Thief’s End در تاریخ ۲۶ آوریل (سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵) به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید