گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: Battlefield 5 درباره جنگ جهانی اول است و در اکتبر منتشر می‌شود

۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۵
در آینده‎ای نزدیک سری بازی‎های Battlefield از Call of Duty پیشی میگیرد!

اینطور که به‌نظر می‌رسد یک خرده فروش سوییسی به‌نام World of Games اطلاعاتی از عنوان موردانتظار Battlefield 5 لو داده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

طبق اطلاعات موجود در صفحه فروشگاه Battlefield 5، پنجمین نسخه از سری اصلی Battlefield در جنگ جهانی اول رخ می‌دهد. Battlefield 5 همانند بازی‌های امروزی که به جنگاوری مدرن پرداخته‌اند، آینده را رها کرده و به گذشته می‌رود. این نخستین بار نیست که سری Battlefield نگاهی به گذشته دارد، نخستین Battlefield نیز در جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتاد؛ اما بازگشت به جنگ جهانی اول کمی متفاوت است چرا که عناوین بسیار کمی به این برهه زمانی توجه داشته‌اند. همچنین تاریخ عرضه Battlefield 5 نیز توسط این خرده فروش سوییسی، ۲۵ اکتبر (چهارم آبان سال ۹۵) اعلام شده است. با این وجود احتمالا شاهد معرفی بازی در E3 2016 خواهیم بود.

اگر به یاد داشته باشید، در صفحه IMDB عنوان Battlefield 5 نیز شاهد چنین خلاصه داستانی بودیم:

این بازی راجع به سربازی است که برای ژاپن می‌جنگد. او باید برای رسیدن به خانواده و دوستان خود مبارزه کند.

توجه داشته باشید که این خرده فروش هیچگونه منبعی نداشته است. بسیاری از خرده فروشان برای جذب بازدید و معروف شدن، شایعاتی را مطرح می‌کنند که در بیشتر مواقع نادرست است. تنها دلیلی که شایعه خرده فروش سوییسی اهمیت پیدا کرده است، اتفاق افتادن Battlefield 5 در جنگ جهانی نخست است؛ پس تا زمان اعلام رسمی نمی‌توان اعتماد کاملی به این منابع داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید