نسخه رایانه های شخصی Necropolis تا تابستان سال آینده تاخیر خورد: نسخه کنسولی تایید شد

6 اسفند 1394 - 23:57

استودیو هربریند اسکیمز (Harebrained Schemes)، سازنده عنوان Necropolis امروز با انتشار اطلاعیه از تاخیر نسخه رایانه های شخصی این عنوان و انتشار آن هم زمان با نسخه کنسولی در تابستان سال آینده خورشیدی خبر داد. برای جزئیات بیشتر در رابطه با علت تاخیر، با گیمفا همراه باشید.

توسعه دهنده امروز انتشار بازی برای اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ را تایید کرده و اعلام کرد شرکت باندای نامکو وظیفه انتشار بازی برای کنسول ها را قبول کرده است.
میچ گیتل‌من مدیر استودیو با انتشار بیانیه اعلام کرد:

نقشه ما این است که خودمان بازی را در استیم منتشر کنیم و باندای نامکو Necropolis را برای اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر کند.

وی افزود:

اینگونه به رسمیت شناخته شدن آن هم توسط ناشر Dark Souls شگفت انگیز به نظر می رسد و ما امیدواریم که بازی شناخته شده تر از قبل شود. باندای نامکو می داند که چگونه یک بازی را به کنسول ها بیاورد. آن ها از مهارت های تکنیکی موردنیاز آگاه هستند، آن ها می دانند چگونه با شبکه پلی استیشن و فروشگاه اکس باکس کار کنند و آن ها می دانند چگونه برای یک بازی تبلیغ کنند تا به دست مخاطب صحیح خود برسد.

هر سه نسخه بازی به صورت هم زمان در تابستان امسال به صورت دیجیتالی منتشر خواهند شد. تاریخ انتشار دقیق بلافاصله پس از «محکم» شدن همه چیز مشخص می شود.
آقای گیتل‌من اعلام کرد به شخصه از به تاخیر انداختن بازی متنفر است اما انتشار بازی برای کنسول ها کارهای فراوانی را برای آن ها به وجود آورده است:

این کاری است که بایستی بلافاصله آغاز شود، به این علت که کنسول ها به زمان بیشتری برای تصدیق نیازمند هستند، [و] ما قصد نداریم کار بر روی کنسول ها تمرکز ما را از انتشار بازی برای رایانه های شخصی دور کند. ما معتقدیم این بهترین تصمیم ممکن است و زمان بیشتر مطمئنا بازی بسیار بهتری را به رایانه های شخصی و کنسول ها خواهد آورد.

لازم به ذکر است افرادی که بازی را در استیم پیش خرید کرده اند به علت تاخیر به وجود آمده می توانند پیش خرید خود را هر موقع قبل از انتشار بازی لغو کنند.
Necropolis ابتدا قرار بود در هفدهمین روز ماه مارس به طور انحصاری برای رایانه های شخصی منتشر شود.

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید