تماشا کنید: عنوان Deponia Doomsday رونمایی شد

7 اسفند 1394 - 17:28

امروز بازگشت عنوان ماجرایی اشاره و کلیک Deponia با انتشار تریلری از جدیدترین نسخه سری که با نام Deponia Doomsday شناخته می شود، تایید شد. برای جزئیات بیشتر و تریلر رونمایی بازی در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

تیزر تریلر بازی با وجود اینکه اطلاعات چندانی از نسخه جدید نمی دهد، با این حال تایید می کند که نسخه جدید ادامه ای بر سه گانه Deponia خواهد بود و تمرکز خود را بر روی استثمار کردن های همیشگی ضد قهرمان بازی یعنی روفوس قرار خواهد داد که ماجراهایی را رقم بزند که حتی افراد تازه وارد به سری نیز از آن لذت ببرند. با این حال از همین تریلر ابتدایی کاملا مشخص است که بازی برای طرفداران سری در حال ساخت است.
جلوه های بصری کارتونی و طنز ناب Deponia باری دیگر در تاریخ 1 مارس بازگشته و این بار به صورت انحصاری از طریق فروشگاه استیم برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.
در پایان شما را به مشاهده تریلر بازی دعوت می کنیم:

مشاهده آنلاین:

دانلود با کیفیت 720p

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • system14 گفت:

    واقعا بعد از پایان نامفهوم نسخه سوم خیلی نا امید شدم.ولی حالا با این ادامه به نظر میرسه میخوان یه سر و سامانی بهش بدن.من که عاشق سری دپونیام.

  • ... گفت:

    بازی های این استدیو کلا همگی ارزش بازی کردن رو دارن !…این سری رو هم هنوز دو بخش آخر رو نرفتم اونها رو هم باید بریم ببینیم چه خبره !…از monkey island که دیگه متاسفانه خبری نیست.

  • white savior گفت:

    اگه حالا این تریلر یه بازی ایرانی بود چه کوبیدن هایی که انتظارش رو نمیکشید.