گیفت کارت
گیفت کارت

روندا راسی علاقمند به ایفای نقش ساموس در یک فیلم Metroid است

۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۰

استودیو EA Sports دومین عنوان از سری بازی UFC را در ماه مارس منتشر خواهد کرد و در این میان خانم روندا راسی یکی از برجسته ترین و مهمترین مبارزین حاضر در عنوان نامبرده خواهند بود. ایشان علاقه خود را قبلا به حضور در نقشی برای فیلم Captain Marvel اعلام کرده بودند و حال علاقه خود را نسبت به یک شخصیت بازی های ویدئویی بروز داده اند.

خانم راسی با باختی که چند ماه در اثر ناک اوت شدن بدست آورند زیاد در رسانه ها حضور به عمل نیاوردند اما مدتی می شود که باز هم به صورت فعال ظاهر شده و حتی مصاحبه های مختلفی را هم تجربه کرده اند.

او بارها در گذشته اعلام کرده بود و می خواست که بین همگان به عنوان یک گیمر شناخته شود و حتی از بازی های مورد علاقه خود نیز به سری Pokemon اشاره کرده بودد. او حتی برای تبلیغ EA Sports UFC 2 برای مصاحبه ای با سایت گیم اسپات نشست داشت و مواردی را پیرامون خود بازی و عناصر مختلف آن توضیح داد.

خانم راسی طی صحبت های خود از روش هایشان در طراحی یک شخصیت برای World of Warcraft صحبت کردند و حتی گفتند ظرفیت اجرای یک سری نمایش زنده در Twitch را هم دارند اما جالب ترین بحث، زمانی پیش می آید که از ایشان سوال می شود دوست دارید کدام فیلم سینمایی بر اساس بازی های ویدئویی ساخته شود و در چه نقشی می خواهید که ظاهر شوید؟ پاسخ چنین است:

من همیشه می خواستم که در نقش ساموس (Samus) حضور پیدا کنم. اینگونه خیلی قدرتمندانه خواهد بود. اینکه بعدا مردم متوجه شدند درون لباس یک دختر زیبا حضور دارد را خیلی دوست داشتم. از طرفی هم شما مدت زمانی را در لباس مخصوص خواهید بود پس می توان گشتی زد، دونات خورد، و ستاره Metroid بود. امیدوارم که یک فیلم سینمایی از آن ساخته شود.

سری بازی Metroid برای ساخت یک فیلم سینمایی کاملا پخته هستند اما متاسفانه مشکل کیفیت فیلم های سینمایی است که بر اساس بازی ها ساخته می شوند. اینکه کسی مانند خانم راسی در این پروژه شرکت کنند ممکن است کارها خوب پیش برود پس شاید روزی ساخت این فیلم محقق شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید