تماشا کنید: تریلر های جدید عنوان The Legend of Zelda: Twilight Princess HD منتشر شد

۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸

نینتندو، سازنده و ناشر عنوان The Legend of Zelda: Twilight Princess HD به تازگی سه تریلر جدید از این عنوان منتشر کرده است که در آن ها نگاهی خواهیم داشت به عناصر ترسناک و گیم پلی عنوان The Legend of Zelda: Twilight Princess HD. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

عنوان The Legend of Zelda: Twilight Princess در سال ۲۰۰۶ برای نینتندو گیم‌کیوب و کنسول وی منتشر شد و نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرد. حال نسخه بازی سازی شده و اچ دی این عنوان قرار است در ماه مارس ۲۰۱۶ برای کنسول وی یو منتشر شود.

نینتندو، سازنده و ناشر عنوان The Legend of Zelda: Twilight Princess HD، به تازگی سه تریلر جدید از این عنوان منتشر کرده است. در تریلر اول و دوم نگاهی خواهیم داشت به عناصر ترسناک عنوان The Legend of Zelda: Twilight Princess HD از جمله حالت گرگینه شخصیت اصلی بازی(Link). تریلر سوم که the left-handed hero (قهرمان چپ دست) نام داشته، اشاره ای دارد به شخصیت link و در این تریلر نیز نگاهی خواهیم داشت به گیم پلی نبردهای عنوان  The Legend of Zelda: Twilight Princess HD.

شما می توانید تریلرهای مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تریلر اول:

دانلود با کیفیت 720p

تریلر دوم:

دانلود با کیفیت 720p

تریلر سوم:

دانلود با کیفیت 720p

عنوان The Legend of Zelda: Twilight Princess HD در تاریخ ۴ مارس(جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴) برای کنسول وی یو در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید