تماشا کنید: اجرای The Division بر روی رایانه های شخصی با نرخ فریم 60

۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴

بازی Tom Clancy’s The Division بر روی کنسول های اکس باکس وان و پلی استیشن 4 کیفیت خیلی خوبی دارد اما هیچ شکی نیست که رایانه های شخصی در این بحث پیشتاز هستند. شرکت یوبی سافت تنظیمات گرافیکی بازی نامبرده را طوری برای رایانه های شخصی طراحی کرده است که می توانید نریخ فریم 60 را با داشتن سخت افزار مناسب به راحتی دریافت کنید. برای نمایش این موضوع، تریلر جدیدی منتشر شده است.

البته ویدئو منتشر شده فقط برای نرخ فریم نیست و یوبی سافت سعی کرده است تا دیگر موارد گرافیکی همچون هچون آب و هوای واقع گرایانه، سیستم تخریب همزمان، نورپردازی پویا جهانی، انعکاس همزمان و غیره را نیز به نمایش بگذارد.

یوبی سافت حدودا 26 تنظیمات گرافیکی را برای The Division پیاده سازی کرده است و در میان آنها یک سری گزینه اضافه مانند تغییر عملکرد کلیدها، آزاد سازی نرخ فریم، شخصی سازی رابط کاربری و غیره نیز به چشم می خورند.

برای تجربه The Division بر روی رایانه های شخصی با چنین کیفیتی، داشتن یک سیستم قدرتمند را فراموش نکنید! حداقل 8 گیگابایت رم، کارت گرافیک GeForce GTX970 و پردازنده Intel Core i7-3770 نیاز است تا رزولوشن 1080p را داشته باشید.

The Division در هشتم مارس به صورت همزمان برای رایانه های شخصی و کنسول های اکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت 1080p – نرخ فریم 60

زمان حدودا 2 دقیقه – بدون فشرده سازی و بیت ریت اصلی

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید