گیفت کارت
گیفت کارت

تهیه کننده Street Fighter 5 قول عرضه یک به‌روزرسان را می‌دهد

۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۹

عنوان Street Fighter 5 مدتی است که عرضه شده و بازی‌بازان و طرفداران سبک مبارزه‌ای سرانجام می‌توانند آن را تجربه کنند. همانطور می‌دانید این عنوان از مشکلات آنلاین رنج می‌برد که صدای بازی‌بازان را درآورده است. حال، آن‌ها منتظر هستند تا این مشکلات سریع تر رفع شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

یوشینوری اونو، تهیه کننده عنوان Street Fighter 5 به تازگی در حساب شخصی توییتر خود یک بار دیگر از طرفداران عذرخواهی کرده و قول‌هایی به آن‌ها داده است:

برای مشکلات و دردسرهای آنلاینی که Street Fighter 5 برای شما بوجود آورد عذر می‌خواهم. کارها طبق برنامه و به سوی پیشرفت پیش می‌رود. ما به تلاش‌های خود برای این موضوض ادامه می‌دهیم.

— Yoshinori Ono (@Yoshi_OnoChin) February 25, 2016

اونو همچنین قول داد که اطلاعاتی در مورد بهینه ساز بعدی بازی در روزهای آینده منتشر خواهد شد:

ما اطلاعاتی را از بهینه ساز بعدی Street Fighter 5 در روزهای آینده اعلام می‌کنیم. من به شدت عذر می‌خواهم اما کمی دیگر صبر کنید.

— Yoshinori Ono (@Yoshi_OnoChin) February 25, 2016

قطعا مشکلات آنلاین عنوان Street Fighter 5 اولین در نوع خود نیستند (پیش از این بارها شاهد مشکلات آنلاین بازی‌های دیگر تا زمان عرضه به‌روزرسان بودیم). با کار سخت کپکام، امیدواریم این مشکلات سریع‌تری رفع شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • joel گفت:

  به نظرم موفقیت های نسخه قبلیشو به دست نمیاره بازی که تو هفته اولش دوم باشه معلوم که یه جای کار میلنگه حالا هر چقدر هم دفاع کنن باز هم ذهنیت مردم خراب شده

  0
  0
 • hachback1 گفت:

  همیشه به عنوان یه شاهکار مبارزه ای ازش یاد میشده!!متاسفانه انگار این نسخه به یاد ماندنی نخواهد شد!!با اون مشکلاتی که داشته…نمیدونم کلا منتقدا سخت گیر شدن یا همه ی بازی ها با هم یادشون اومده افت کنن؟؟اینجوری پیش بره میترسم یهو متای آنچ و کوانتوم هم بشه 80 Neutral
  گرچه متا همه چیز نیست!

  0
  0