تماشا کنید: تریلر سینماتیک بسیار زیبایی از عنوان Hitman منتشر شد

۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۴

تنها 15 روز تا بازگشت قاتل کچل بازی های رایانه ای به رایانه های شخصی و کنسول های نسل هشتم جهت آغاز یک ماجرای دیگر باقی مانده و امروز استودیو Io Interactive و شرکت اسکورانیکس، به ترتیب سازنده و ناشر بازی، با دو رونمایی جدید دل طرفداران سری را خوشحال کرده و هایپ آن ها را جهت تجربه بازی دوچندان کردند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اولین رونمایی امروز توسط اسکوانیکس انجام شد و مختص به دارندگان کنسول پلی استیشن 4 و حساب کاربری پلاس شبکه پلی استیشن است: این افراد می توانند در هنگام انتشار بازی به صورت رایگان به نسخه بتا بازی که پاداش افرادی بود که بازی را پیش خرید کرده بودند دسترسی پیدا کرده و ماجراهای 20 سال قبل و پیوستن مامور 47 به ICA و ملاقات وی با دایانا برن‌وود را تجربه کنند.
دومین رونمایی امروز توسط استودیو Io Interactive انجام گرفت که با انتشار یک تریلر سینماتیک بسیار زیبا وقایع میان مقدمه بازی تا 20 سال آینده را که مامور 47 به پاریس می رود پوشش داده و شاهد یکسری از خاطره انگیزترین قردادهای قتل وی مانند سکانس قتل فرناندو دلگادو در بازی Blood Money و سکانس قتل فرانتس فوچس در حمام هتل Gallard در بازی Codename: 47 و Contracts هستیم.
در پایان شما را به مشاهده تریلر سینماتیک بازی دعوت می کنیم:
مشاهده آنلاین:

دانلود با کیفیت 1080p
دانلود با کیفیت 720p
دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید