فصل سوم Killer Instinct تغییراتی ساختاری در گرافیک خود خواهد داشت

۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۸

طبق اعلام آیرون گلگسی Killer Instinct Season 3 تغییراتی عظیم در گرافیک خود می‌بیند. در فصل دوم Killer Instinct شاهد افزایش رزولوشن بازی بودیم و حال در فصل سوم نیز شاهد بهبود ساختاری گرافیک بازی خواهیم بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

استودیوی سازنده در بلاگ رسمی خود در رابطه با گرافیک بازی توضیحات بسیاری را ارائه نمود. طبق گفته آیرون گلگسی تغییرات گرافیکی بازی بی‌سابقه خواهد بود.

در فصل سوم ما تکنولوژی گرافیکی جدیدی را اضافه کرده‌ایم. تکنولوژی بازتاب در مراحل در کنار تغییرات نورپردازی بازی متناسب با وضعیت گیم‌پلی تجربه گرافیکی جدیدی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. فصل سوم نه‌تنها در بخش گرافیک و نورپردازی قدمی روبه‌جلو برداشته است بلکه تمامی محتوای فصل اول و دوم نیز تغییراتی داشته‌اند. طرفداران ما در فصل سوم Killer Instinct تغییرات عظیمی را تجربه خواهند کرد.

تیم ما معتقد است طرفداران از تغییرات ظاهری بازی لذت خواهند برد. شما جزئیاتی را متوجه خواهید شد که پیش‌تر آن‌ها را ندیده‌اید که شامل شخصیت‌ها و مراحل مختلف بازی می‌شود. فصل سوم Killer Instinct درکنار داشتن حس کلاسیک خود از گرافیک و نورپردازی بسیار عالی بهره خواهد برد.

Killer Instinct: Season 3 ماه آینده برای اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید