گیفت کارت
گیفت کارت

فروش عنوان Firewatch فراتر از انتظار بوده است

۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰

استودیوی کامپو سانتو، سازنده عنوان Firewatch، به تازگی اعلام کرده است که عنوان ماجراجویی این شرکت فروش فوق العاده ای داشته است. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Firewatch یک عنوان اول شخص ماجرایی است که اولین عنوان استودیوی مستقل کامپو سانتو محسوب می شود و توانسته است نمرات بسیار خوبی را نیز از سوی منتقدین دریافت کند. حال به تازگی استودیو کامپو سانتو، سازنده عنوان Firewatch، در شبکه های اجتماعی ضمن تشکر از طرفداران به خاطر حمایت از این عنوان، اعلام کرده است که فروش عنوان Firewatch فراتر از انتظارات بوده است:

فروش عنوان Firewatch حتی از انتظارات ما نیز فراتر رفته است. ما به کار خود ادامه می دهیم و بی صبرانه به دنبال ساخت عنوان بعدی خود هستیم.

اگرچه استودیوی کامپو سانتو آمار فروش عنوان Firewatch را به طور دقیق اعلام نکرد اما مطابق با آمار فروش عنوان Firewatch در Steam Spy، نسخه رایانه های شخصی این عنوان حدود 190 هزار نسخه فروش داشته است. اگرچه ممکن است این تعداد پایین به نظر برسد اما اگر میزان فروش نسخه پلی استیشن 4 این عنوان را نیز به آن اضافه کنیم، این آمار برای یک استودیوی مستقل و کوچک منطقی و فوق العاده به حساب می آید.

عنوان Firewatch هم اکنون برای کنسول پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید