موسیقی متن CyberPunk 2077 توسط آهنگساز Witcher 3 ساخته خواهد شد

۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱

The Witcher 3: Wild Hunt عنوان بود که می توانست به راحتی بازی بازان را در دنیای بزرگ و غنی خود غرق کند. یکی از بزرگترین عوامل موثر در این رابطه جلوه های بصری بسیار زبیای بازی بود. درست است که بازی در هنگام انتشار یکی از بهترین گرافیک های تاریخ بازی های رایانه ای را در اختیار داشت اما مهمترین اعتبار هنری بازی موسیقی متن بسیار زیبای آن بود. موردی که پروسه غرق شدن بازی باز در The Witcher 3 را با ارایه موسیقی محیط های فوق العاده سریع تر می کرد. به نظر می رسد آهنگساز این شاهکار باری دیگر بازگشته تا موسیقی متن جدیدترین عنوان استودیو خلاق CD Project Red یعنی CyberPunk 2077 را نیز بسازد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

CD Project Red که در حال کار بر روی پروژه مرموز و جدید خود هستند و در حالی که ما اطلاعات چندانی از این پروژه نداریم، حداقل متوجه شدیم که آقای مارسین پریبولج (Marcin Przybylowicz)، آهنگساز عنوان The Witcher 3 وظیفه ساخت موسیقی متن CyberPunk 2077 را نیز بر عهده خواهد داشت.

آقای مارسین پریبولج در مصاحبه با وبسایت GamePressure می گوید:

مافوق های من مرا مجبور به انجام این کار کردند، چرا که من بیشتر وقت خود را با گرالت می گذرانم. با این حال اولین قدم ها در رابطه با CyberPunk برداشته شده است.

CyberPunk 2077 احتمالا در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. استودیو CD Projekt RED اظهار دارد که در رابطه با بازی چیز زیادی برای اشتراک گذاری با بازی بازان ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید