گیفت کارت
گیفت کارت

نمرات قسمت نخست عنوان The Walking Dead: Michonne منتشر شد

۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۲

عنوان The Walking Dead: Michonne یکی از موردانتظارترین عناوین سری The Walking Dead در سال ۲۰۱۶ است. همانند گذشته وبسایت‌ها و نشریات معتبر قسمت نخست عنوان The Walking Dead: Michonne را مورد نقد و بررسی قرار داده و امتیازات این عنوان را مشخص کردند. برای مشاهده لیست نمرات انتشار یافته در ادامه با گیمفا همراه باشید.

پس از پایان موفقیت آمیز فصل قبل بازى Walking Dead، حال تل‌تیل گیمز و اسکای‌باند محتواى جدیدى براى بازى تحت نام The Walking Dead: Michonne، یک سرى کوچک از بازى Walking Dead، را عرضه کردند.

اتفاقات این سرى جدید پیرامون میشون، یکى از شخصیت های سریال Walking Dead، و در بین قسمت هاى کمیک آن یعنی ١٢۶ تا ١٣٩ رقم می خورد. این محتوا در قالب سه قسمت در دسترس کاربران قرار می گیرد و به بازیباز زمان جدایی میشون از بقیه ى شخصیت ها و دلیل بازگشت وی را نشان می دهد.

The Walking Dead: Michonne براى پلی استیشن ۴، اکس باکس وان، رایانه‌های شخصی، اکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۳ و تلفن‌های هوشمند عرضه خواهد شد و براى تجربه ى آن باید حداقل قسمت اول فصل دوم بازى The Walking Dead را در اختیار داشته باشید.

 در ادامه می‌توانید نمرات منتشر شده را مشاهده کنید:
NZGamer: 8.5/10
Gaming Age: 8.3/10
DarkZero: 8/10
Softpedia: 8/10
Game Rant: 8/10
IGN: 7/10
همانند نام عنوان، قسمت اول The Walking Dead: Michonne درمورد تنها “یک” شخصیت است و این تمرکز باعث آسیب دیدن داستان و شخصیت‌های مکمل شده است. شخصیت میشون عالی است، از توانایی‌های بقای او تا نگاه خالی از احساسش به محیط عالی کار شده است ولی کل وزن عنوان برروی دوش اوست.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید