جزئیات به‌روزرسان روز نخست Far Cry Primal اعلام شد

۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۲

همانند تمامی عناوین، عنوان Far Cry Primal نیز دارای به‌روزرسان روز نخست است. با این به‌روزرسانی نسخه بازی شما به 1.01 تغییر خواهد کرد. به‌روزرسان ذکر شده، برروی پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

به‌روزرسان Far Cry Primal برروی هر دو پلتفرم اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ با حجم ۵۹۰ مگابایت در دسترس است. در ادامه می‌توانید جزئیات این به‌روزرسانی را مشاهده کنید.

افزایش پایداری و عملکرد: بهبود کارایی و پایداری بازی در کنار افزایش کیفیت نورپردازی محیط. حل مشکل گرافیکی که در هنگام استفاده از بعضی از سلاح‌ها رخ می‌داد. حل مشکلات انیمیشن‌های بازی و همچنین کاهش اشتباهات همراهان. بهبود عملکرد گرافیکی در نشان دادن ماموت‌ها از فاصله دور. بهبود عملکرد حیوانات هنگامی که به نبرد فرستاده می‌شوند.

طراحی و پیشرفت: بهینه‌سازی و متعادل کردن XPهای داده شده به بازی‌باز. متعادل کردن سیستم اقتصادی بازی.

گیم‌پلی: حل مشکلات عدم اجرای صحیح انیمیشن‌های سلاح‌ها. حل مشکلات سلاح‌ها در هنگام پیش‌نمایش‌های شب. مشکلات کمی در رابطه با دوربین بازی و نحوه گشت گذار بازی‌باز وجود داشت که حل شد. محل ظاهر شدن NPCها بهینه گردید و رفتار حیوانات همراه بهبود داده شد.

Far Cry Primal هم‌اکنون در دسترس اکس باکس‌وان و پلی استیشن ۴ است. نسخه رایانه‌های شخصی در هفته آتی منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید