گسترش دهنده عنوان PES 2016 تنها دارای مجوز رسمی 15 تیم خواهد بود

۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۲

مطمئنا تمامی طرفداران فوتبال با رقابت های Euro آشنایی کامل دارند و معمولا این مسابقات با 24 تیم آغاز می‌شود. حال خبری مبنی بر اینکه گسترش دهنده عنوان PES 2016 یعنی Euro 2016 تنها 15 تیم لایسنس شده را دارا خواهد بود منتشر شده است. برای جزئیات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

متاسفانه باید این را قبول کنیم که 9 تیم از کل تیم های موجود در رقابت ها دارای لایسنس رسمی نخواهند بود و تنها ما شاهد نیمی از تیم های دارای مجوز در بازی خواهیم بود.

تیم های، انگلستان، ولز، آلمان، اسپانیا، پرتغال، ایتالیا، اوکراین، جمهوری چک، کرواسی، اسلواکی، ایسلند، ترکیه، آلبانی، ایرلند شمالی و فرانسه، تنها به طور رسمی دارای مجوز هستند و دیگر تیم ها مانند، رومانی، یونان، روسیه، لهستان، بلژیک، جمهوری ایرلند، سوئد، اتریش و مجارستان در گسترش دهنده Euro 2016 از لایسنس برخوردار نخواهند بود.

مطمئنا این مسئله که تنها نیمی از تیم های موجود در این گسترش دهنده حاوی لایسنس هستند، برای طرفداران ناخوشایند خواهد بود.

به هر حال، این مشکلی است که کونامی مدت هاست از آن رنج می‌برد و باید برای لایسنس ها یا مجوز های تیم های موجود در بازی چاره ای پیدا کند.

لازم به ذکر است که در این رقابت ها، گسترش دهنده کونامی تنها یک ورزشگاه آن را در خود جای داده و آن هم استادیوم Stade de France است.

بازی PES 2016 هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 3، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس 360 و رایانه های شخصی در دسترس است.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید