عنوان Carmageddon: Max Damage برای اکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر می شود

۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵

اسین‌لس گیمز، سازنده فرانچایز Carmageddon، به تازگی اعلام کرده است که نسخه بازسازی شده این عنوان با نام Carmageddon: Max Damage برای کنسول های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان منتشر خواهد شد. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Carmageddon یکی از عناوین معروف و محبوب در سبک اکشن- مسابقه ای است که نسخه اول آن در اواخر دهه 90 میلادی منتشر شد. شما در نقش راننده حرفه ای با سایر رانندگان و اتومبیل های مدرن و پرقدرت مسابقه می دهید. جالب است بدانید در طول تمام این سال ها، انتخاب اول تمام کاربران چه حرفه ای و چه مبتدی شخصیت Max Damage و اتومبیل پرقدت وی با نام Red Eagle( عقاب سرخ) بوده است.

حال به تازگی اسین‌لس گیمز، سازنده فرانچایز Carmageddon، که سابقه ساخت عنوان Carmageddon: Reincarnation را برای رایانه های شخصی نیز در کارنامه خود دارد، به تازگی اعلام کرده است که نسخه باز سازی شده این عنوان با نام Carmageddon: Max Damage برای کنسول های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان منتشر خواهد شد.

ویژگی های عنوان Carmageddon: Max Damage به شرح زیر است:

  • بیش از سی عدد اتومبیل سفارشی همراه با راننده های معروف و منحصر بفرد آن ها. به طور مثال اتومبیل عقاب سرخ و راننده معروف آن Max Damage.
  • اضافه شدن ده عدد محیط(نقشه) بسیار بزرگ به بازی.
  • هر چیز متحرکی که در بازی مشاهده می کنید، از پیاده رو ها و مردمی که روی ویلچر نشسته اند گرفته تا حیوانات(از جمله خرس و گاوها)، اسکوتر ها، دوچرخه سواران و بیگانگان را می توانید با اتومبیل خود زیر گرفته و امتیاز کسب کنید.
  • بخش Career mode شامل شش نوع مسابقه متفاوت و جذاب.
  • بخش چند نفره آنلاین و رقابت در چهار مسابقه ویژه و متفاوت.
  • قابلیت action replay که به وسیله این قابلیت، بازیکنان می توانند با فشردن یک دکمه بازی را متوقف کرده و سپس صحنه های هیجان انگیز بازی را دوباره مشاهده کنند.
  • تعداد نود PowerUp، از منفجر شدن پیاده روها به هنگام برخورد با اتومبیل شما گرفته تا افزایش سرعت و تیکه تیکه کردن اتومبیل های حریف.

همچنین با توجه به تصاویر، تیکه تیکه و خرد شدن اجزای اتومبل ها و خون و خون ریزی به هنگام برخورد اتومبیل ها به یکدیگر، به صورت بسیار زیبا و با کیفیت عالی به تصویر کشیده شده است که حتی می توانید اتومبیل آسیب دیده را تعمیر کنید. این ویژگی تقریبا ما را به یاد عناوینی چون Burnout Paradise می اندازد.

تصاویر منتشر شده از عنوان Carmageddon: Max Damage را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

عنوان Carmageddon: Max Damage در سال 2016 برای کنسول های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید