اطلاعات و جزییات جدیدی از باندل های عنوان Dark Souls 3 منتشر شد

۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۴

اوایل سال 2016 از دو باندل جدید عنوان Dark Souls 3 رونمایی شد و حال به تازگی سایت پلی استیشن ژاپن، اطلاعات و جزییات بیشتری از این باندل ها منتشر کرده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اوایل سال 2016 سونی از دو باندل جدید Dark Souls 3 در دو طرح متفاوت(رنگ های مشکی و نقره ای) و با نام های Cinder Knight و  Elite Knight رونمایی کرد. حال به تازگی سایت پلی استیشن ژاپن اطلاعات و جزییات بیشتری از این باندل ها و قیمت آن ها منتشر کرده است. به گفته سایت پلی استیشن ژاپن، رنگ مشکی باندل های Cinder Knight و Elite Knight و رنگ نقره ای با ظرفیت یک ترابایت به ترتیب با قیمت 428.90 دلار و 437.74 دلار در دسترس خواهند بود. همچنین ظرفیت 500 گیگابایت این باندل ها نیز به ترتیب با قیمت 384.53 دلار(رنگ مشکی) و 393.40 دلار ( رنگ نقره ای) عرضه خواهند شد.

محتویات باندل های Cinder Knight و Elite Knight، علاوه بر کنسول پلی استیشن 4، شامل نسخه پلی استیشن 4 عنوان Dark Souls 3، تصویر پس زمینه با طرح Dark Souls 3 برای کنسول پلی استیشن 4، طرح روی جلد( کاور) و موسیقی های عنوان Dark Souls 3 خواهد بود. هنوز مشخص نیست که آیا این باندل ها در سایر کشور ها به غیر از ژاپن نیز در دسترس خواهند بود یا خیر.

به گفته باندای نامکو، ناشر عنوان Dark Souls 3، قیمت Season Pass این عنوان 24.99 دلار بوده و کاربران می توانند Season pass عنوان Dark Souls 3 را از طریق استیم یا فروشگاه اکس باکس پیش خرید کنند.  دارندگان کنسول پلی استیشن 4 نیز می توانند Season pass عنوان Dark Souls 3 را همراه با باندل های این عنوان(به عنوان یکی از محتویات باندل ها) خریداری کنند. کاربرانی که Season Pass عنوان Dark Souls 3 را خریداری کنند، به طور رایگان به دو بسته الحاقی که در آینده برای این عنوان منتشر می شود دسترسی خواهند داشت. بسته های الحاقی عنوان Dark Souls 3 نیز نقشه، سلاح، زره، باس ها و دشمنان جدیدی به این عنوان می افزاید. متاسفانه جزییات بیشتری در رابطه با Season Pass عنوان Dark Souls 3 در دسترس نیست.

    

عنوان Dark Souls 3 در تاریخ 24 مارس 2016(پنج‌شنبه 5 فروردین 1395) در ژاپن و به صورت جهانی در تاریخ 12 آوریل 2016(سه‌شنبه 24 فروردین 1395) برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. کاربرانی که این عنوان را به صورت دیجیتالی و از طریق استیم یا مارکت اکس باکس وان پیش خرید کنند، به طور رایگان به نسخه فیزیکی عنوان Dark Souls دسترسی خواهند داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید