گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار عنوان Fire Emblem Fates منتشر شد

۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶

عنوان Fire Emblem Fates امروز در ژاپن و آمریکای شمالی برای کنسول دستی نینتندو ۳دی‌اس منتشر شده و حال به تازگی شرکت نینتندو، سازنده و ناشر عنوان Fire Emblem Fates، هم زمان با انتشار این عنوان تریلر هنگام انتشار آن را نیز منتشر ساخته است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

عنوان نقش آفرینی تاکتیکی Fire Emblem Fates، امروز برای کنسول دستی نینتندو ۳دی‌اس منتشر شده است. این عنوان دارای سه نسخه متفاوت به نام های Birthright و Conquest هست که در زمینه های مختلفی از جمله شخصیت ها(کاراکترها)، داستان و گیم پلی با یکدیگر تفاوت های بسیاری دارند. اگر شما برای اولین بار است که این عنوان را تجربه می کنید، بهتر است نسخه Birthright را تهیه کنید. اما اگر با عنوان Fire Emblem Fates و سیستم مبارزات و گیم پلی این عنوان به اندازه کافی آشنایی داشته و می خواهید توانایی های خود را به چالش بکشید، نسخه Conquest به دلیل درجه سختی بالاتر، نسخه بسیار مناسبی برای تجربه کردن این عنوان نقش آفرینی تاکتیکی ژاپنی است. نسخه سوم نیز Revelations نام داشته که داستان و اتفاقات دو نسخه Birthright و Conquest را به طور کامل تری روایت می کند و اگر قصد تهیه این نسخه را دارید، پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا دو نسخه اول را تجربه کرده و سپس به سراغ نسخه سوم بروید. نسخه سوم عنوان Fire Emblem Fates در تاریخ 10 مارس 2016(پنج‌شنبه 20 اسفند 1394) منتشر خواهد شد.

شرکت نینتندو، سازنده و ناشر عنوان Fire Emblem Fates، هم زمان با انتشار این عنوان، تریلر هنگام انتشار آن را نیز منتشر ساخته است که شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

همچنین اگر تاکنون موفق به تجربه عنوان Fire Emblem Fates نشده و یا هنوز بخش چند نفره آنلاین این عنوان را تجربه نکرده اید، اصلا جای نگرانی نیست. برنامه Nintendo Minute این بار به سراغ عنوان Fire Emblem Fates رفته و در قسمت جدید این برنامه، نگاهی خواهیم داشت به گیم پلی بخش چند نفره این عنوان در هر دو نسخه Birthright و Conquest. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

هر سه نسخه این عنوان هم اکنون در کشور ژاپن منتشر شده و در کشور استرالیا و کشورهای اروپایی نیز در سال 2016 در دسترس خواهد بود ولی هنوز تاریخ انتشار دقیق آن مشخص نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید