تماشا کنید: نگاهی به بسته الحاقی Suzuki عنوان Driveclub

۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶

استودیو اوولوشن، سازنده عنوان Driveclub، در ماه فوریه 2 بسته الحاقی جدید برای این عنوان منتشر خواهد ساخت. یکی از این بسته های الحاقی Suzuki نام داشته و استودیوی اوولوشن با انتشار تریلری رسما از این بسته الحاقی رونمایی کرده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

ماه گذشته استودیوی اوولوشن، سازنده عنوان Driveclub، اعلام کرد که در ماه فوریه، دو بسته الحاقی جدید برای این عنوان منتشر خواهند شد. یکی از این بسته های الحاقی، Suzuki نام داشته و مخصوص علاقه مندان به مسابقات موتور سواری است. این بسته الحاقی، شش تور مسابقه ای، پنج عدد تروفی و دو عدد موتور مسابقه ای جدید به عنوان Driveclub اضافه می کند. همچنین به روز رسان جدیدی برای عنوان Driveclub منتشر شده است که این به روز رسان، درجه سختی جدیدی به نام Hardcore برای هدایت اتومبیل ها و شش عدد پیست جدید(اتومبیل رانی و موتورسواری) با نام اسکاتلند-شهر قدیمی(Scotland – Old Town) را به این عنوان می افزاید.

استودیوی اوولوشن به تازگی تریلری از عنوان Driveclub منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به نقشه اسکاتلند-شهر قدیمی(Scotland – Old Town) و همچنین دو موتور مسابقه ای سوزوکی GSX-R1000 SE و سوزوکی GSX-S1000 ABS. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت 720p

بسته های الحاقی جدید عنوان Driveclub با نام های No Limits و Suzuki در تاریخ ۲۳ فوریه(سه‌شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴) و با قیمت $۳٫۵۰(۱۰۵,۰۹۸ ریال) در دسترس خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید