گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان SMITE رسما برای پلی استیشن 4 تایید شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۱

عنوان اساطیری MOBA استودیو Hi-Rez یعنی SMITE امروز رسما برای انتشار در کنسول پلی استیشن 4 تایید شد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این عنوان MOBA رایگان ابتدا در سال 2013 برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شد و سال گذشته نیز به کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی اکس باکس وان رفت. طبق آخرین آمار و ارقام منتشر شده، تعداد بازی بازان این عنوان در جهان به 14 میلیون تن می رسد.
این بازی شامل 70 خدای اساطیری قابل بازی و تعداد فراوانی موجود اسطوره ای بوده که در هشت منطقه اصلی بازی و در شش حالت مختلف به مبارزه با یکدیگر می پردازند.
نسخه بتا محدود نیز برای بازی در نظر گرفته شده و تعدادی پوشش جدید برای خدایان بازی به ارمغان می آورد.  لازم به ذکر است تمامی این پوشش ها در انحصار پلی استیشن 4 خواهند بود. تعدادی پوشش دیگر نیز به صورت انحصاری برای کاربران شبکه پلی استیشن پلاس و افرادی که بسته Founder بازی را در طول بتا خریداری کنند در دسترس خواهد بود.
بسته Founder بازی تمامی خدایان حاضر و خدایانی که در آینده برای بازی منتشر می شود را به همراه 400 جواهر، یک سرباز آرس با پوشش Fortune و کلید دسترسی به نسخه بتا بازی را در خود داشته و به قیمت 29.99 دلار به فروش خواهد رسید.
اگر قصد دارید نسخه بتا محدود SMITE را بدون خریداری بسته Fortune تجربه کنید می توانید در وبسایت رسمی بازی جهت دریافت دعوت نامه بتا ثبت نام کنید.

نسخه بتا SMITE در ماه مارس آغاز خواهد شد. فعلا تاریخ انتشار دقیقی برای نسخه پلی استیشن 4 بازی در دسترس نمی باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید