بتسدا در حال کار برروی سه پروژه بلند مدت است

30 بهمن 1394 - 19:55

امروز آقای تاد هاوارد از شرکت بتسدا اعلام کرد شرکت در حال کار برروی سه پروژه بلند مدت بوده و این پروژه ها از بسیاری موارد کاملا متفاوت با دیگر کارهای تیم توسعه هستند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که آقای هاوارد جزئیات بیشتری در رابطه با این پروژه ها منتشر نکرد، وی اظهار داشت این پروژه ها استیل عناوین بتسدا را حفظ خواهند کرد. به این معنا که بایستی منتظر پروژه های عظیم و دیوانه وار باشیم!
تاد هاوارد می گوید:

ما سه پروژه بلند مدت داریم و در حال کار برروی تمامی آن ها هستیم… ما در آینده در رابطه با آن ها صحبت خواهیم کرد. اما آن ها از بسیاری موارد کاملا متفاوت با دیگر کارهای تیم هستند. با این حال تمامی آن ها استیل بازی های بتسدا را دارند: بزرگ و دیوانه وار.

مسلما مشاهده چیزی که بتسدا برای ما آماده کرده است جالب خواهد بود، و این که آیا تیم بالاخره از انجین Creation دست خواهد کشید یا خیر. با وجود اینکه Creation با مودها سازگاری خوبی دارد، بسیار قدیمی شده و وقت آن رسیده تا به‌روزرسانی شود.
در حال حاضر برای حدس و گمان کمی زود است اما به احتمال فراوان یکی از این پروژه ها نسخه جدید سری Elder Scrolls خواهد بود. از دیگر عنوانی که ممکن است در این فهرست سه تایی جایی برای خود داشته باشد می توان به بازی Prey 2 اشاره کرد. بتسدا باری دیگر در نمایشگاه E3 کنفرانس خبری دارد بنابراین بایستی منتظر جزئیات بیشتری از این عناوین باشیم.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید