گیفت کارت
گیفت کارت

یوبی سافت: فرانچایز Assassin’s Creed دیگر به صورت سالیانه عرضه نخواهد شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۳

همان طور که می دانید یوبی سافت، سازنده و ناشر سری بازی های Assassin’s Creed، در سال 2016 نسخه جدیدی از این فرانچایز را منتشر نخواهد کرد. یوبی سافت  همچنین در جریان گزارش مالی سال 2015 این شرکت اعلام کرد که ممکن است دیگر شاهد عرضه سالیانه فرانچایز Assassin’s Creed نباشیم. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

یوبی سافت در جریان گزارش مالی سال 2015 خود اعلام کرد که قصد دارد تا یک سال به فرانچایز Assassin’s Creed استراحت داده و اعلام کرد که نسخه جدیدی از این فرانچایز در سال 2016 منتشر نخواهد شد. یوبی سافت دلیل این موضوع را باز گشت به عقب و بررسی مجدد این فرانچایز عنوان کرد. حال به تازگی خبرها حاکی از این است که احتمالا پس از بازگشت این فرانچایز، دیگر شاهد عرضه سالیانه آن نخواهیم بود. آقای ووس گلیموت(Yves Guillemot)، مدیر عامل شرکت یوبی سافت در جریان گزارش مالی این شرکت عنوان کرد:

اکنون به این نتیجه رسیدیم که باید به فرانچایز Assassin’s Creed کمی زمان بدهیم؛ بنابراین تیم سازنده در این مدت می توانند روی توسعه این فرانچایز و پیشرفت مکانیزم های بازی کار کرده و آن را ارتقا دهند.

وی همچنین در رابطه با آینده این فرانچایز گفت:

فرانچایز Assassin’s Creed هم اکنون رضایت بخش و امیدوار کننده پیش می رود. مطمئنا به مانند قبل، در سال های آتی نیز نسخه های جدیدی از فرانچایز Assassin’s Creed عرضه خواهند شد ولی شاید دیگر هر سال شاهد انتشار نسخه جدیدی از این فرانچایز نباشیم.

آقای آلن مارتینز، مدیر ارشد مالی شرکت یوبی سافت نیز در بیانیه ای در این رابطه گفت:

اگر تصمیم ما مبنی بر بازسازی فرانچایز Assassin’s Creed به نتیجه مثبتی برسد، احساس کنیم که راه درستی را در پیش گرفته و به اندازه کافی نوآوری وجود داشته باشد، شاید سیاست شرکت یوبی سافت تغییر کرده و دوباره شاهد عرضه سالیانه این فرانچایز باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید