عنوان Quantum Break گلد شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۷

در حالی که هنوز دو ماه به انتشار رسمی عنوان Quantum Break برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی باقی مانده، اما به نظر می رسد مراحل ساخت یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2016 به اتمام رسیده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

عنوان Quantum Break ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۵ عرضه شود اما بنا به دلایلی استودیوی رمدی اینترتینمنت، سازنده این عنوان، انتشار آن را به تعویق انداخت. هفته گذشته نیز این عنوان رسما برای رایانه های شخصی تایید شده و سیستم مورد نیاز آن نیز منتشر شد. حال به تازگی و در حالی که هنوز دو ماه به زمان انتشار رسمی عنوان Quantum Break باقی مانده است، آقای سم لیک، کارگردان عنوان Quantum Break در صفحه رسمی این عنوان در شبکه های اجتماعی رسما اعلام کرد که عنوان Quantum Break گلد شده و مراحل ساخت آن به پایان رسیده است:

عنوان Quantum Break گلد شد.

البته جای تعجبی ندارد زیرا که تیم سازنده عنوان Quantum Break پس از مدت ها تلاش بی وقفه برای ساخت این عنوان، به تعطیلات و استراحت کوتاهی احتیاج خواهند داشت.

عنوان Quantum Break در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۶ (سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵) برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید