گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: DOOM دارای 17 مرحله در بخش تک نفره است

۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۱

بازیکنانی که هنوز هم مشغول سر و کله زدن با نسخه آلفا DOOM هستند، با کند و کاو در فایل های بازی، متوجه مورد جالبی شده اند.

یک انجمن اینترنتی روسی تصاویری را منتشر کرده است که با استناد به آنها مدعی هستند بازی DOOM در بخش تک نفره، دارای 17 مرحله است. تصویر منتشر شده از فایل ها به نظر می رسد که نام مراحل را نشان می دهند و با توجه به اطلاعاتی که مشاهده می شوند، به نظر می رسد که یک سری از مراحل در همان مناطق بازی های قبلی به وقوع می پیوندند.

فایل ها به ترتیب حروف الفبا نوشته شده اند و عبارتند از: argent_tower ،bfg_division ،blood_keep ،blood_keep_b ،electro_tower ،genesis_surface ،hangar, intro ،lazarus ،olympia_engineering ،olympia_shipyard ،olympia_surface_west ،polar_core ،resource_ops ،resource_ops_foundry ،surface و titan.

این مطلب شاید یک شایعه قلمداد شود و یا حتی اینکه ممکن است استودیو  id Software از زمان عرضه نسخه آلفا تاکنون تغییراتی را به وجود اورده باشد اما با توجه به نام این مرحله ها، خیلی بعید نیست که این فایل ها متعلق به یک بازی در سری DOOM باشند.

در گذشته سازندگان اعلام کرده بودند که با توجه به درجه سختی، DOOM جدید حدود 13 ساعت گیم پلی دارد. باید دید آیا این 13 ساعت برای 17 مرحله در نظر گرفته شده یا خیر؟

عنوان DOOM در ۱۳ مه (مصادف با ۲۴ اردیبهشت) برای کنسول های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ به همراه رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید