گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بسته الحاقی Awakening عنوان Call of Duty: Black Ops 3 برای رایانه های شخصی مشخص شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱

بسته الحاقی Awakening عنوان Call of Duty: Black Ops 3 چندی پیش برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد و کاربران اکس باکس وان و رایانه های شخصی نیز تا دو هفته دیگر به این بسته الحاقی دسترسی خواهند داشت. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اولین بسته الحاقی عنوان Call of Duty: Black Ops 3 با نام Awakening چندی پیش به طور انحصاری( انحصار زمانی) برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شد و دو هفته دیگر نیز به طور هم زمان برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. همان طور که می دانید، سه بسته الحاقی دیگر نیز برای عنوان Call of Duty: Black Ops 3 منتشر خواهد شد که شما می توانید با خرید Season Pass این عنوان با قیمت 49.99 دلار به بسته الحاقی Awakening و سایر بسته های الحاقی این عنوان به محض انتشار دسترسی داشته و یا در غیر این صورت هر یک از این بسته های الحاقی را به صورت جداگانه و با قیمت 15 دلار خریداری کنید.

بسته الحاقی Awakening، حاوی ۴ نقشه به نام های Gauntlet ،Splash ،Rise و Skyjacked برای بخش چند نفره و همچنین یک بخش داستانی برای قسمت زامبی خواهد بود. بخش زامبی Call of Duty: Black Ops 3 در نقشه ای به نام Der Eisendrache(نسخه بازسازی شده Die Rise) جریان داشته و داستان آن دنباله ای بر داستان همین بخش در نقشه The Giant(به زبان آلمانی Die Rise) عنوان Call of Duty: Black Ops ۲ خواهد بود.

بسته الحاقی Awakening عنوان Call of Duty: Black Ops 3 در تاریخ 3 مارس 2016(پنج‌شنبه 13 اسفند 1394) به طور هم زمان برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • CENEGA.PC گفت:

  دوستان این DLC رو میشه از همین سایت های سی دی کی خرید؟
  یا حتما باید Steam wallet داشته باشم؟
  و دوستانی که PS4 دارن و تجربش کردن میشه بگین حجمش چه قدره؟

  0
  0
 • hmps4 گفت:

  حواسم نبود اون واسه Ps4 بود شما باید 9 گیگ ابدیت کنید بعد انتشار Chic

  0
  0
 • reza scient گفت:

  اسپویل قضیه این که خودشو تیلور معرفی میکنه چیه؟

  0
  0
  • mjsh گفت:

   وای حوصله ندارم دوباره توضیح بدم. یه مدتی بود خلاص شده بودم از توضیحش. باشه میگم.

   اسپویل:

   ببین تو کل بازی ما در واقع تو ذهن تیلور بودیم و این مراحلی که رد کردیم در واقع مراحلی بوده که قبلا تیلور و هندریکس با هم رفته بودن و ما از طریق dni به مغز تیلور وصل شدیم و این خاطراتو مرور کردیم و در واقع تو مرحله اول بعد زخمی شدن و انتقال به بیمارستان و در حین عمل ججراحی برای اینکه dni رو درون بدنمون بزارن مردیم ولی قبل مرگمون تیلور با dni خودش به ما وصل شد تا ما رو برای استفاده ازش تمرین بده که تو مرحله دوم دیدیمش که قابلیت های جدیدی بازی به ما اموزش داده شد. این وسط در مراحلی که رد کردیم یه داستان جدا وجود داشت که امیدوارم فهمیده باشی ولی یه توضیح کوچک ازش اینه که cia یه پروژه جدید که همون dni باشه رو راه انداخت و افرادی رو غیر داوطلبانه و غیر قانونی برای تستش آورد که بعدا فردی به اسم Dylan stones که تا قبلش از افراد هندریکس بود بهش پی برد و تهدید کرد که به جهان حقیقتو میگه. در نتیجه cia به ما دستور داد که بریم بکشیمش که ما ( تیلور ) اول افرادشو و سپس خودشو تو مراحل کشتیم اما چون تو مغز تیلور بودیم جای اون نقششو تیولر بازی کرد و ما تو مراحل افراد تیلور و سپس خودشو کشتیم د حالیکه در واقع اینطور نبوده.
   همچنین corvus چیزی جز یک گلیچ در این اتصال مغز ما و تیلرو نیست و وجود خارجی نداره. راستی مرحله آخرم فیکه و در واقعیت انجام نشده و فقط تو ذهن ما ساخته شده.

   همینا دیگه یادم بود فک کنم هم کامل نوشتم و الیته امیدوارم اینطور باشه.

   0
   0
   • FrOst گفت:

    سوالی که ذهن منو مشغول کرده بود همین بود که اگه ما کل مراحل تیلور بودیم اون تیلوری که تو بازی دیدیم و تو مرحله لوتوس تاور توسط هندریکس کشته شد کی بود همینطور تمام اون هم تیمی های خودمون که یک به یک مردن
    در حالی که تو مرحله اول که مرحله آخر بود همشون زنده بودن

    0
    0
 • Erfan A گفت:

  چجوری می تونم این دی ال اس رو به بازی اضاقه کنم؟
  و من می خوام برم تو قسمت پینت شاپ ولی نمی شه با وایرلس به مودم وصل می شم ولی بازم تو بازی می نویسه آفلاینی و نمی تونم به پینت شاپ برن لطفا راهنماییم کنید

  0
  0