تماشا کنید: نگاهی به قابلیت میز اسلحه در بسته الحاقی Betrayal عنوان Battlefield Hardline

۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰

بسته الحاقی Betrayal عنوان Battlefield Hardline در ماه مارس منتشر می شود و یکی از ویژگی های منحصر بفرد این بسته الحاقی، قابلیت میز اسلحه است که به شما این امکان را می دهد تا سلاح های خود را از لحاظ ظاهری شخصی سازی کنید. حال به تازگی، تریلر جدیدی از عنوان Battlefield Hardline منتشر شده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به  قابلیت میز اسلحه در بسته الحاقی Betrayal. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

سال گذشته ویسرکال گیمز، استودیوی سازنده عنوان Battlefield Hardline، اعلام کرد که چهار بسته الحاقی برای این عنوان منتشر خواهد شد. تا به حال سه عدد از این بسته های الحاقی منتشر شده و چهارمین بسته الحاقی عنوان Battlefield Hardline نیز Betrayal نام داشته که در ماه مارس در دسترس خواهد بود. علاوه بر سلاح و نقشه های جدید، این بسته الحاقی، قابلیت جدیدی به نام میز اسلحه را به این عنوان اضافه می کند که به وسیله آن شما می توانید سلاح های خود را(تا 5 سلاح) با رنگ ها، طرح ها و اسکین های متفاوتی شخصی سازی کنید. گفتنی است قابلیت میز اسلحه فقط برای کاربران پرمیوم در دسترس خواهد بود.

به تازگی یکی از کاربران سایت یوتیوب، تریلر جدیدی از عنوان Battlefield Hardline منتشر کرده است و در این تریلر، با قابلیت میز اسلحه در بسته الحاقی Betrayal عنوان Battlefield Hardline بیشتر آشنا خواهیم شد؛ این که چگونه می توانید سلاح های خود را از نظر ظاهری شخصی سازی کرده و چه گزینه هایی برای شخصی سازی سلاح ها در دسترس خواهد بود. به علاوه، یکی از نقشه هایی که به وسیله بسته الحاقی Betrayal به عنوان Battlefield Hardline اضافه می شود، نقشه ChinaTown(شهر چینی ها) بوده که این نقشه، نسخه بازسازی شده نقشه Grand Bazaar(بازار بزرگ) در عنوان Battlefield 3 است که در این تریلر نیز نگاهی خواهیم داشت به ویژگی های احتمالی این نقشه در عنوان Battlefield Hardline.

شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید