گیفت کارت
گیفت کارت

به‌روزرسان Eden عنوان ArmA III هم اکنون در دسترس است

۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۵

امروز شرکت بوهمیا اینترکتیو (Bohemia Interactive) تهیه کننده و سازنده عنوان تیراندازی نظامی ArmA III یکی دیگر از به‌روزرسانی های بزرگ پلتفرم بازی را منتشر کرد. جهت جزئیات بیشتر در رابطه با به‌روزرسان Eden، با گیمفا همراه باشید.

به‌روزرسان Eden شامل یکی از بزرگترین ویژگی هایی که طرفداران مدت ها منتظر آن بودند است و آن هم چیزی نیست جز ویرایشگر سناریو سه بعدی، این ویرایشگر به صورت سه بعدی بوده و می توان تغییرات لازم را به طور مستقیم در بازی اعمال کرد و دیگر خبری از کار کردن با منوها و گذاشتن اشیاء در نقشه دو بعدی بازی نخواهد بود.
در کنار ویرایشگر Eden، مرورگر سرور بازی از این پس داخل اجراکننده بازی بوده، صدای بازی به‌روزرسانی شده و تعداد فراوانی بهبود و اصلاح دیگر نیز اعمال شده که موجب پیشرفت هسته بازی و ارایه یک خروجی نوآورانه برای بازی بازان خواهد شد.
در ادامه به بررسی فهرست ویژگی های جدید بازی می پردازیم:

  • Eden 3D Editor – حفظ سادگی دوست داشتنی طراحی سناریو در بازی در کنار اضافه شدن سومین بعد به ویرایشگر مراحل و بسیاری قابلیت کاربردی دیگر.
  • Launcher-Based Server Browser – از این پس به راحتی با کمک تنظیمات محدودسازی و پشتیبانی از مودهای کارگاه استیم، وارد مسابقات چندنفره شوید.
  • Audio Upgrade – میدان نوسان چند کاناله و نمونه های صدای سلاح ها و انفجارها مبتنی بر فاصله، عمق صدای بهتر و کاربر پسندتری را ارایه می دهد.
  • Font – اطلاعت را با استفاده از فونت جدید داخل بازی به راحتی خوانده و پردازش کنید.

در کنار موارد بالا، به‌روزرسان Eden ابزارهای رتبه بندی استیم، بهینه سازی اسکریپتی سیستم های مختلف، انطباق سطوح زمین، تکنولوژی HBAO+ و غیره را به بازی اضافه می کند.

فهرست کامل جزئیات به‌روزرسان 1.56 را می توانید از وبسایت رسمی بازی مطالعه کنید.

لازم به ذکر است، حجم به‌روزرسان بازی 1.8 گیگابایت می‌باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید