نمرات عنوان Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 منتشر شد

۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳

همانند گذشته وبسایت‌ها و نشریات معتبر دومین نسخه از سری Plants vs Zombies: Garden Warfare را مورد نقد و بررسی قرار داده و امتیازات این عنوان را مشخص کردند. برای مشاهده لیست نمرات انتشار یافته در ادامه با گیمفا همراه باشید.

عنوان Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 که ادامه‌ای بر نسخه قبلی خود است، بازخوردهای بسیار خوبی از منتقدین دریافت کرد. نسخه اول Garden Warfare توانسته بود میانگین نمرات ۷۶ را از منتقدین دریافت کند، این درحالی‌ست که Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 تا به‌حال با ۱۵ نقد انجام شده میانگین نمرات ۸۳ را بدست آورده. در ادامه می‌توانید لیست نمراتی را که تا به‌حال انتشار یافته است را مشاهده نمایید:

 

Twinfinite: 10/10
ICXM: 9/10
Everyeye.it: 8.6/10
Lazygamer: 8.5/10
IGN Italia: 8.5/10
COGconnected: 8.4/10
USgamer: 8/10
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 تقریبا تمامی نکات مثبت عنوان قبلی خود را دارد و درکنار آن بخش تک‌نفره جذابی را ارائه داد. شش شخصیت جدید در کنار بخش‌های متنوع چندنفره این عنوان برای هر بازی‌باز جذاب و سرگرم کننده می‌کند اما محتوای ارائه شده در آن به‌نظر اندک می‌آید.
EGM: 7.5/10
Garden Warfare 2 چیزی جز چند نقشه جدید و بخش هاب برای ارائه ندارد که واقعا بسیار کم است. این عنوان حس یک نسخه complete edition از بازی نخست را به شما می‌دهد که تنها نقشه‌های متقاوت دارد. داستانی ضعیف در کنار بخش چندنفره نه‌چندان جذاب کمکی به موفقیت بازی نمی‌کند.
میانگین نمرات بازی براساس نسخه اکس باکس وان:

نقدهای انجام گرفته براساس نسخه پلی استیشن ۴:

CGMagazine: 9.5/10
LaPS4: 8/10
 Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 در 4 اسفند برای اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی انتشار می‌یابد.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید