نسخه مخصوص بخش چندنفره Call of Duty: Black Ops 3 در استیم عرضه شد

۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱

تمایلی به تجربه بخش تک نفره جدیدترین عنوان در سری بازی Call of Duty ندارید و فقط می خواهید که به سراغ بخش محبوب چندنفره آن بروید؟ این بسته تازه معرفی شده کاملا مناسب شما است.

شرکت اکتیویژن اقدام به انتشار یک بازی تحت عنوان Call of Duty: Black Ops 3 Multiplayer Starter Pack در استیم کرده است. این نسخه جدید فقط بخش چندنفره بازی Call of Duty: Black Ops 3 را در خود دارد و خبری از بخش تک نفره و داستانی نیست. این عنوان نسبت به نسخه اصلی CoD: Black Ops 3 که 59.99 قیمت دارد قطعا ارزانتر است و به قیمت 14.99 دلار فروخته می شود. محصول نامبرده تا تاریخ 29 فوریه (20 اسفند) در دسترس است و توصیه می کنیم که اگر بخش تک نفره CoD: Black Ops 3 را دوست ندارید و قیمت 60 دلاری بازی کامل هم صرفا برای بخش چندنفره برایتان زیاد است، هر چه سریعتر آن را تهیه کنید.

توضیحات رسمی اکتیویژن بدین شرح است:

بسته Multiplayer Starter Pack دسترسی شما را به مسابقات رده بندی چند نفره عمومی (Public Ranked Multiplayer) مقدور خواهد ساخت. این بسته دارای قسمت های Weapon Paint Shop ،Gunsmith Arena ،Freerun ،Theater و Black Market نیز است.

از محدودیت های Multiplayer Starter Pack می توان به در دسترس نبودن بخش تک نفره، زامبی، قابلیت شرکت در مسابقات چندنفره شخصی سازی شده، قابلیت Prestige (حداکثر سطح شما در بسته نامبرده 55 خواهد بود)، ماد و محتویات ساخته شده بر پایه آن، بخش های Dead Ops Arcade II ،Nightmares و غیره اشاره کرد.

بعد از خرید این بسته اگر تصمیم گرفتید که بازی کامل را هم تهیه کنید، می توانید با پراخت 45 دلار این کار را برای نسخه معمولی انجام دهید و نسخه Digital Deluxe هم 85 دلار نیاز دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید