باندل Hitman برای کارت گرافیک های AMD رونمایی شد

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۸

در سال جاری شاهد باندل شدن عناوین مختلف با کارت گرافیک های دو غول صنعت کارت گرافیک یعنی AMD و انویدیا بودیم. شرکت AMD عنوان تحسین شده Star Wars: Battlefront را با کارت گرافیک های سری Fury خود باندل کرد و شرکت انویدیا نیز عنوان بسیار زیبای Rise of the Tomb Raider را با کارت گرافیک های سری 900 خود باندل کرد. امروز با خبر شدیم شرکت AMD باری دیگر دست به کار شده و عنوان موردانتظار Hitman را باندل کرده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که عنوان Star Wars: Battlefront فقط برای کارت گرافیک های سری R9 Fury باندل شده بود، باندل عنوان Hitman در کنار سری Fury، کارت های سری R9 390 را نیز شامل می شود. باندل مذکور به احتمال فراوان هم اکنون وارد خرده فروشی ها شده و تا تاریخ 30 آوریل نیز اعتبار خواهد داشت. AMD هم چنین پردازنده های سری FX-6000 و FX-8000 را نیز با Hitman باندل کرده است. در این حالت افرادی که قصد تهیه کارت گرافیک و پردازنده جدید دارند می توانند کوپن عنوان Hitman را نیز از فروشگاه ها دریافت کنند یا با مراجعه به وبسایت AMD، با وارد کردن اطلاعات موردنیاز بازی را در حساب کاربری خود فعال کنند.

Hitman 2016 AMD Bundle

لازم به ذکر است عنوان Hitman تایتل AMD بوده و جزئی از برنامه Gaming Evolved است. ویژگی async که مرتبط با دایرکت اکس 12 است نیز در بازی نیز وجود داشته و به علت پشتیبانی کامل کارت گرافیک های AMD از این تکنولوژی، قطعا شاهد عملکرد بهتر آن در کارت های AMD نسبت به انویدیا خواهیم بود. همچنین بازی از تکنولوژی Eyefinity شرکت AMD نیز استفاده می کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید