بسته های الحاقی The Division به مدت 30 روز در انحصار Xbox One خواهند بود

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۰

ساعاتی قبل تایید شد که بسته های الحاقی عنوان The Division به مدت 30 روز در انحصار کنسول Xbox One بوده و سپس بر روی PC و PS4 عرضه خواهند شد.

در شرایطی که مدت زمان انحصاری بودن بسته های الحاقی این بازی برای کنسول مایکروسافت هنوز به طور رسمی توسط کمپانی یوبیسافت تایید نشده، امروز در ویدیوی جدیدی از این بازی که توسط خرده فروشی گیم استاپ منتشر شد این موضوع مورد بحث قرار گرفت. در این ویدیو به وضوح اعلام شده که پس از گذشت 30 روز از عرضه محتوای جدید بازی بر روی کنسول Xbox One، این محتوا به کنسول سونی راه خواهند یافت.

لازم به ذکر است که در این ویدیو به پلتفرم PC اشاره نشده به همین خاطر این موضوع ممکن به معنای عدم تاخیر در عرضه بسته های الحاقی بر روی این پلتفرم باشد.

یوبیسافت ماه گذشته از برنامه های خود برای محتوای اضافی عنوان The Division رونمایی و اعلام کرد که در ماه های پس از عرضه این بازی قرار است سه بسته افزودنی ویژه همراه با چندین به روز رسان عرضه شده و مادهای جدید و حالت های همکاری co-op بیشتری را به بازی اضافه کنند.

The Division هشتم مارس بر روی PC ،PS4 و Xbox One عرضه می شود. بتا این بازی نیز فردا بر روی Xbox One و جمعه بر روی PS4 و PC آغاز خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید