گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Sniper Elite 4 احتمالا در دست ساخت است

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳

سری Sniper Elite با عرضه هر نسخه جدید خود، بهتر و بهتر شده؛ اما مدت زمانی‌ست که خبری از آینده این سری نشده است. حال با توجه به پروفایلی در LinkedIn جهارمین نسخه از سری Sniper Elite در دست ساخت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

این پروفایل مربوط به فردی چینی از کمپانی هنرهای دیجیتالی ADIA Entertainment است. در سابقه کار او عنوان Sniper Elite 4 در کنار چند بازی دیگر لیست شده است. پس از آن خبرنگار Videogamer با بنیانگذار Rebellion، ناشر سری، یعنی جیسون کینگزلی تماس گرفت و درمورد امکان ساخت نسخه چهارم سوالاتی پرسید. کینگزلی درمورد ساخت Sniper Elite 4 چنین گفت:

اگر راستش را بخواهید ما بسیار خوشحالیم که مردم به‌دنبال سرنخی از تایید شدن نسخه چهارم سری Sniper Elite هستند و واقعا بدمان نمی‌آید که پس از پروژه‌هایی مثل Black Ops 3 و Unreal نام سری ما بیاید. اما در رابطه با شخصی که ذکر کردید، او در Rebellion کار نمی‌کند و ما نیز هنوز نسخه جدیدی از سری Sniper Elite را معرفی نکرده‌ایم.

کینگزلی در دست توسعه بودن Sniper Elite 4 را به‌صورت کامل رد نکرد و تنها به معرفی نکردن آن بسنده نمود. با توجه به اخبار انتشار یافته Rebellion قصد دارد تا پایان سال ۲۰۱۶ عنوانی جدید را معرفی کند، باید دید که آیا عنوان معرفی نشده آن‌ها Sniper Elite 4 است یا با بازی دیگری روبه‌رو خواهیم شد.

Sniper Elite 3 در سال ۲۰۱۴ برای اکس باکس وان، اکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی منتشر گردید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید