گزارشی از وضعیت آشفته Street Fighter V در زمان عرضه

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷

Street Fighter V را می توان مورد انتظارترین عنوان مبارزه ای سال 2016 دانست. با این حال وضعیت این عنوان مورد انتظار در زمان عرضه آشفته به نظر می رسد و همین عامل صدای طرفداران را در آورده است.

با توجه به اینکه بازی در بخش تک نفره از مشکل کمبود محتوا رنج می برد و کپکام نیز وعده عرضه بخش داستانی را در تابستان داده، می توان نتیجه گرفت که عرضه Street Fighter V در این زمان بخاطر مشتاقان بخش چندنفره بوده است.

با این حال تجربه بخش چند نفره Street Fighter V در چند ساعت گذشته تنها به مشاهده یک جمله خلاصه می شد و آن “برای یافتن حریف منتظر بمانید” بود.

وضعیت بخش چند نفره Street Fighter V در روز عرضه آشفته و یافتن مسابقه بسیاری از بازیکنان را درگیر کرده است. به دلیل مشکلات این بخش نمی توان دوستان خود را برای تجربه بازی به صورت مشترک دعوت کرد. این مشکلات تنها به پلتفرم PC ختم نشده و دارندگان کنسول PS4 نیز با آنها مواجه شده اند.

قسمت قابل تامل این است که مشکلی برای تجربه حالت Survival و حالت داستانی کوچک بازی وجود ندارد اما بهترین بخش Street Fighter مبارزات آنلاین آن است، و بیشتر طرفداران این سری به این بخش اهمیت می دهند. اما همانطور که گفته شد در حال حاضر بخش چند نفره درگیر مشکلاتی بسیاری است.

دیگر مشکل بازی بر روی PC می توان به عدم امکان تغییر دکمه های کیبرد (این امکان در Street Fighter IV وجود داشت)، مشکل در بخش آموزشی شخصیت ها (خصوصا در مورد یاد دهی کمبودها) و کمبود محتوا نسبت به Street Fighter IV، اشاره کرد. همه اینها Street Fighter V را به عنوانی ضعیف تر از نسخه قبلی خود تبدیل کرده است.

تا قبل از اینکه کپکام برای رفع مشکلات بخش چندنفره اقدام کند، کاری جز کنار گذاشتن این بازی نمی توان انجام داد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید