اولین محتوای دانلودی Fallout 4 در ماه مارس(اواسط اسفند) منتشر می شود

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۰

اطلاعات و قیمت اولین از سه محتوای اضافی عنوان Fallout 4 منتشر شده است. برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در زیر می توانید اطلاعات مورد نیاز و قیمت ها را که بتسدا اعلام کرده مشاهده کنید :

Automatron – قیمت : ۹.۹۹ دلار /۷.۹۹ یورو       عرضه: اواسط اسفند

مکانیک مرموزی گله ای از روبات های شیطانی از جمله روبوبرین را آزاد می کند. این روبات ها را شکار کنید و اجزایشان را جمع کنید تا بتوانید یک روبات همراه برای خودتان بسازید. می توانید  روبات خودتان را مجهز به انواع مادها، اعضای تلفیقی ، زره ،‌توانایی ها و اسلحه های جدیدی مثل lightning chain gun  کنید. حتی می توانید رنگ و صدای آن ها را شخصی سازی کنید.

Wasteland Workshop –  قیمت : ۴.۹۹ دلار/ ۳.۹۹ یورو     عرضه : اواسط فروردین

با استفاده از Wasteland Workshop قفس هایی را طراحی و جاسازی کنید تا بتوانید حیوانات را زنده بگیرید. آن ها را اهلی کنید تا بتوانید از آن ها در نبردها استفاده کنید.

Far Harbor – قیمت : ۲۴.۹۹ دلار / ۱۹.۹۹ یورو     عرضه :‌ اواسط اردیبهشت

پرونده ی جدیدی که از Valentine’s Detective Agency گرفته اید شما را به جستجوی یک زن جوان می برد. از ساحل مِین به جزیره ی فار هاربور سفر می کنید. جایی که مقدار بیشتر اشعه ها دنیای وحشی تری را به وجود آورده است. ناسازگاری بین قوم های synths ، the Children of Atom و مردم محلی را بررسی می کنید. آیا در جهت ایجاد صلح در فار هاربور تلاش خواهید کرد؟ و اگر جواب شده بله است به چه قیمتی؟ فار هاربور وسیع ترین منطقه و زمینی است که بتسدا تا به حال برای یک محتوای اضافی کار کرده است و شامل ماموریت های حزب های مختلف ، توافق ها ، حیوانات مرگبار و قلعه ها می باشد. با استفاده از زره ها و اسلحه های جدید و سطح بالاتر ، قدرتمندتر شوید. انتخاب تماما با شماست.

این شرکت اعلام کرد که افزودنی هایی به ارزش بیشتر از ۴۵ یورو در سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد. بتاهای بسته هم از هرکدام از این افزودنی ها برای کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر می شود.

محتویات مجانی مثل اسلحه ی دبریس برای رایانه های شخصی و افزایش فاصله های بیرون کشیدن اسلحه در کنسول ها و تنظیمات جدید گیمپلی و ماموریت های جانبی در حال ساخته شدن می باشند.

نظر شما درباره ی این محتویات دانلودی چیست؟

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید