سرپرست نویسندگان Mass Effect: Andromeda بایوور را به مقصد بانجی ترک کرد

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۱

قطعا می‌توان عنوان Mass Effect: Andromeda را از هم‌اکنون یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال بعد دانست. به تازگی خبر رسیده که نویسنده ارشد این عنوان، استودیوی بایوور را ترک کرده و به استودیوی بانجی پیوسته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

کریس شلرف، سرپرست نویسندگان عنوان Mass Effect: Andromeda، در حساب توییتر خود اعلام کرد که از بایوور جدا شده و در حال پیوستن به استودیوی بانجی می‌باشد. این نکته قابل دکر است که شلرف پیش از کار برروی Mass Effect: Andromeda، در استودیوی 343 Industries به عنوان سناریو نویس Halo 4 کار می‌کرده است. با وجود جدایی شلرف، نگرانی‌هایی درباره Andromeda پیش می‌آید. شلرف در مورد این قضیه و اتفاقات اخیر بازی‌بازان در توییتر مطلع کرده است:

برای تایید برخی شایعات در ماه‌های گذشته می‌گویم که من دیگر برروی Mass Effect: Andromeda در بایوور مونترئال کار نمی‌کنم.

— schlerf (@schlerf) February 16, 2016

خالصانه می‌گویم که یکی از بهترین تجربه‌ها در زندگی من بود. من به شدت خوشحالم که با این چنین انسان‌های با استعداد و شگفت انگیزی کار کرده ام.

— schlerf (@schlerf) February 16, 2016

فکر می‌کنم که Mass Effect: Andromeda مغز مردم را منفجر کند. نتوانستم تا آخر همراه این پروژه بمانم اما مانند یک کودک هیجان دارم تا بازی عرضه شود آن را بازی کنم.

— schlerf (@schlerf) February 16, 2016

به غیر از اینها، از برگشت به سیاتل بسیار خوشحال هستم. کار کردن با این شرکت چند بخشی که بانجی نامیده می‌شود و فکر می‌کنم که شما نیز نام آن را شنیده باشید. فکر می‌کنم که ما داستان‌ها جالبی برای تعریف کردن داریم…

— schlerf (@schlerf) February 16, 2016

به شدت منتظر Mass Effect: Andromeda هستیم. عنوانی که دیگر کاپتان جک شپرد شخصیت اول آن نیست.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید