بازسازی عنوان خاطره انگیز Star Wars: Knights of the Old Republic در آنریل انجین 4 زیبا به نظر می رسد

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۶

امروز با خبر شدیم تیم توسعه کوچکی از طرفداران عنوان بسیار زیبا و به یاد ماندنی استودیو بایور یعنی Star Wars: Knights of the Old Republic در حال پورت کردن بازی به آنریل انجین 4 هستند و با توجه به تصاویر منتشر شده از این پروژه، کار آن ها فوق العاده به نظر می رسد. برای جزئیات بیشتر و مشاهده تصاویر با گیمفا همراه باشید.

Star Wars: Knights of the Old Republic که از نظر بسیاری یک عنوان کلاسیک به تمام عیار است، مدت زمان زیادی از انتشارش می گذرد. با این حال بازی تمام چیزی که جهت بازگشت نیاز دارد یک ظاهر مدرن، احساس طرفداران قدیمی سری و بازی بازان جدید است تا بتوانند بازی را به عنوان یک بازی مدرن بپزیرند.
خوشبخاته Apeiron همه موارد بالا را در اختیار دارد. Apeiron یک تلاش گروهی برای بازسازی یکی از بهترین عناوین تاریخ صنعت بازی های رایانه ای در آنریل انجین 4 است. این پروژه توسط تیم کوچی به نام استودیو Poem در حال ساخت بوده و این پروژه قرار است آغازی برای ریبوت سری باشد.
حتی در کنار بازسازی مراحل اصلی، استودیو قصد دارد با کمک طرفداران Star Wars محتوای جدیدی را نیز به بازی اضافه کند.
تیم قصد انتشار رایگان بازی را داشته و با وجود اینکه تیم سازنده در حال حاضر کمک های مالی را نمی پذیرد، شما می توانید برای کمک به مراحل توسعه بازی در وبسایت رسمی بازی داوطلب شوید.
بخش سوالات متداول سایت نیز از قانونی بودن بازسازی گفته و ذکر شده پروژه از طرف دیزنی یا الکترونیک آرتز تحریم نشده است. احتمالا انتشار رایگان بازی می تواند از پروژه حمایت کند.
در پایان شما را به مشاهده تصاویر نسخه بازسازی KOTAR دعوت می کنیم:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید