سازندگان Everybody’s Gone to the Rapture در حال ساخت یک بازی جدید هستند

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷

استودیوی Chinese Room، سازنده عنوان Everybody’s Gone to the Rapture در توییتر اعلام کرده‌اند که در حال آماده کردن خود برای معرفی بازی جدیدی در هفته‌های آینده می‌باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

ما در حال آماده کردن خود برای منتشر کردن اطلاعاتی از بازی جدید خود در هفته‌های آینده هستیم.

— The Chinese Room (@ChineseRoom) February 15, 2016

ما همچنین دریافتیم که هیچ تهیه کننده‌ای یا ناشری در کار نیست و استودیو صاحب عنوان است. این موضوع احتمال مولتی‌پلتفرم بودن بازی را افزایش می‌دهد:

به علاوه، پای ناشری در جریان نیست و دستمان در ساخت بازی باز است. همین موضوع سوالاتی را بوجود می‌آورد. نکته دیگر اینجا است ما صاحب این عنوان هستیم پس اگر تی‌شرت، کاب مصور، نسخه ویژه یا مورد دیگری خواستید ما را با خبر کنید.

— The Chinese Room (@ChineseRoom) February 15, 2016

در آخر سازنده از بازی‌بازان سوال کرد که آیا می‌خواهند بدانند که بازی‌هایشان را چطور می‌سازند و همچنین قول داده شد که در این مورد با بازی‌بازام بی پرده صحبت شود:

چه چیز‌هایی را می‌خواهید درباره بازی‌های ما بدانید؟ ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به صورت آزاد با شما صحبت کنیم. سوال‌های خود را از ما بپرسید و ما را در جریان بگذارید. ما این عنوان را برای شما می‌سازیم.

— The Chinese Room (@ChineseRoom) February 15, 2016

به‌نظر شما بازی جدید استودیوی Chinese Room مانند عنوان Everybody’s Gone to the Rapture یک ماجرایی با پس زمینه خاص است یا در سبک و حال و هوای دیگری ساخته می‌شود؟

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید