بازیکن Dark Souls بازی را بدون این که یک ضربه بخورد به پایان می برد

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۴

برای اولین بار، یک بازیکن Dark Souls در توییچ یک کاری که غیرممکن به نظر می آمد را انجام داد : تمام کردن بازی بدون این که حتی یک ضربه بخورد. برای اطلاعات بیشتر با وبسایت گیمفا همراه باشید.

امروز استریمری به نام The Happy Hobbit که به صورت نامنظم ویدیوهایی از خودش هنگام بازی کردن Dark Souls در کانال توییچ خودش می گذارد این ویدیوی مربوطه ی شگفت انگیز خود را منتشر کرد. این ویدیو را می توانید از خود توییچ در اینجا نگاه کنید و ببینید که چطور این بازیکن با استعداد در این بازی  به شدت سخت پیش می رود.

The Happy Hobbit از ویدیوی خود به نام یک رکورد جهانی نام می برد. او ادعا می کند که اولین کسی بوده که Dark Souls را بدون این که حتی یک ضربه بخورد به اتمام رسانده است. درحال حاظر وی به دنبال یک دفعه دوم است تا برای دفعه دوم بازی را بدون ضربه خوردن به اتمام برساند.

می توان گفت که Dark Souls و خانواده ی آن ، در توییچ به نسبت معروف هستند. پاییز گذشته یک گروه که فقط Dark Souls بازی می کردند اعلام کردند که به دنبال این هستند تا بازی را در میان هزاران contributor ها به پایان ببرند.

عنوان Dark Souls 3 آخرین عنوان معرفی شده از این سری بازی هاست. منتظر ویدیوهای بیشتری از این بازی در زمانی که ۱۲ آپریل (۲۴ فروردین) منتشر شد باشید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید