گیفت کارت
گیفت کارت

نمرات عنوان Street Fighter V منتشر شد (به‌روزرسانی شد)

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵

عنوان Street Fighter V یکی از موردانتظارترین عناوین سال ۲۰۱۶ است و همانند گذشته وبسایت‌ها و نشریات معتبر پنجمین نسخه از سری اصلی Street Fighter را مورد نقد و بررسی قرار داده و امتیازات این عنوان را مشخص کردند. برای مشاهده لیست نمرات انتشار یافته در ادامه با گیمفا همراه باشید.

عنوان Street Fighter V به‌خوبی توانست نظر منتقدین را جلب کند و نمراتی عموما مثبت از آن‌ها دریافت کند. تا به‌حال از ۱۷ نقد انتشار یافته برای نسخه پلی استیشن ۴، میانگین نمره بازی ۸۳ و همچنین میانگین نمرات نسخه رایانه‌های شخصی براساس ۵ نقد، ۸۱ است.

در ادامه می‌توانید نظرات منتقدین را براساس نسخه پلی استیشن ۴ مشاهده کنید.

COGconnected: 9.5/10
LaPS4: 9/10
GamesBeat: 9/10
Everyeye.it: 8.5/10
XGN: 8.5/10
Lazygamer: 8.4/10
۳DJuegos: 8/10
Forbes: 8/10
EGM: 8/10
بیشتر بازی‌بازان زمان خود را در بخش آنلاین این عنوان می‌گذراند و این هم خبر خوب: سرورهای بازی کار می‌کنند و وقتی افراد بیشتری شروع به بازی کنند، آن زمان است که بیشترین لذت از بازی را خواهید برد.
IGN: 8/10
شخصیت‌های متنوع در کنار تمرکز صریح بازی برروی بنیادهای اساسی گیم‌پلی عناوین Fighting، عنوان  Street Fighter V را بیش از پیش، خصوصا در بخش آنلاین، جذاب می‌کند. تنها مشکل بازی کمبود محتوای آن است که در مقابل دیگر عناوین Fighting، حتی عنوان قبلی خود، حرفی برای گفتن ندارد.
Shacknews: 7/10
بسیاری از ویژگی‌های موجود در بازی آماده انتشار نبودند و بخش داستانی نیز با اینکه عالی کار شد، بسیار کوتاه بود. ویژگی V system بدون آنکه از سادگی بازی بکاهد، به عنوان عمق بیشتری بخشید و آیتم‌های قابل باز شدن بدون نیاز به پرداخت‌های درون برنامه‌ای می‌توانند بدست بیایند.
نمرات به‌روزرسانی شده:
WCCFtech: 9/10
IGN Spain: 9/10
Gaming Age: 8.3/10
JeuxActu: 8/10
CGMagazine: 7.5/10
گیم‌پلی عنوان Street Fighter V عالی است و مهم نیست که در کدام بخش آن بازی می‌کنید، این گیم‌پلی عالی همراه شماست. متاسفانه محتوای بازی بسیاری از ویژگی‌هایی که ما از این سبک انتظار داریم را از قلم انداخته است. مایه تاسف است که ساختار بازی سرخوردگی‌ها و ناکامی‌های فراوانی دارد درحالی که گیم‌پلی بازی بسیار سرگرم کننده‌ست.
Examiner: 6/10
نقدهای منتشر شده براساس نسخه رایانه‌های شخصی:
GameWatcher: 8.5/10
GameGrin: 8/10
IGN: 8/10
نمرات به‌روزرسانی شده:
۶۰ درصد از نمرات کاربران استیم براساس نسخه رایانه‌های شخصی منفی بوده است.
عنوان Street Fighter V هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ قرار دارد.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • ali as گفت:

  بهترین بازی مبارزه ایی این نسل تا به این لحظه ناروتو بود هم نمره منتقدا هم نمره کاربرها از این بازی بیشتر بود البته خوبی این انحصاری کنسولی شدن این بود که تو ایران چندنفری ازش دفاع میکنن البته فکر نکنم کسی بجز عاشقین این سبک حاضر بشن رو کنسول این تهیه کنن هر چند من خودم یکی از کسی بودم که رو سگا عاشقش بودم ولی الان بیشتر منتظر تیکن هستم

  0
  0
 • Intoner One گفت:

  به مورد خوبی اشاره کردی داداش،دور از اینکه عنوان Street Fighter توی ژاپن بازی محبوبیه،عنوان Naruto Shippuden Storm 4 هم تونست خوب عمل کنه و تونست نمره کلی 81 بدست بیاره،(به قول گفتنی ناروتو همه حریفه،چه توی انیمه و چه توی بازی گرچه توی انیمه یکم ابهتش اومده پایین)

  0
  0