تماشا کنید: Hitman GO: Definitive Edition برای پلی‌استیشن4، پلی‌استیشن‌ویتا و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۹

Hitman GO یک عنوان فرعی از سری Hitman بود که برای دستگاه‌های موبایل منتشر شد و البته به موفقیت نیز رسید. حال، اسکوئر انیکس اعلام کرده که این عنوان را برای دیگر پلتفرم‌ها نیز منتشر خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

طبق اعلام شرکت اسکوئر انیکس، عنوان Hitman GO: Definitive Edition در 23 فوریه 2016 (هفته بعد) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و پلی‌استیشن‌ویتا منتشر خواهد شد. این عنوان در سبک دو بعدی مخفی کاری و معمایی است که در نسخه definitive، تغییراتی مانند تغییر در جلوه‌های بصری به‌وجود آمده است. این عنوان برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن از قابلیت‌های کراس بای و کراس سیو بهره می‌برد. همچنین یک تروفی پلاتینوم برای بازی در نظر گرفته شده که در صورت تمام کردن بازی بدون استفاده از راهنما داده می‌شود. در کل تجربه این عنوان پیش از عنوان مورد انتظار Hitman توصیه می‌شود. در توضیح Hitman GO: Definitive Edition آمده است:

این نسخه همان Hitman GO است که شما برروی موبایل دوست داشتید اما جلوه‌های بصری بازی به‌ورز شده و محتواهای جدید به بازی اضافه شده است مانند مرحله Paris Opera از عنوان Blood Money و مرحله the St. Petersburg Stakeout از عنوان Hitman 2: Silent Assassin.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از عنوان Hitman GO: Definitive Edition را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن 1080p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید