گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: کارایی Dying Light Enhanced Edition در رایانه‌های شخصی «درخشان» است اما نسخه کنسولی مشکلاتی دارد

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۱

Digital Foundry یکی از زیر مجموعه های وبسایت یورو گیمر با یک ویدیو بررسی کارایی دیگر بازگشته و این بار نوبت به عنوان Dying Light: The Following رسیده تا کارایی آن توسط آنالیزور این مجموعه در رایانه های شخصی و کنسول ها مورد ارزیابی قرار گیرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

طبق بررسی های انجام گرفته توسط Digital Foundry، به نظر می رسد کارایی نسخه پیشرفته عنوان زامبی کشی استودیو تکلند (Techland) در رایانه های شخصی «درخشان» است، با این حال نسخه کنسولی دارای یک سری «مشکلات کارایی» است.
طبق گزارش منتشر شده، کارایی بازی در اکس باکس وان تحت تاثیر قابلیت Instant On کنسول باعث به وجود آمدن یک باگ شده که اساسا حالت v-sync را به جای ورود به حالت استاندارد انطباقی، مجبور به بافر دو برابر می کند.
طبق گفته های Digital Foundry، نسخه پلی استیشن 4 نیز دارای مشکلات نرخ فریم بوده و فریم بازی به صورت متناوب بین 30 و 60 فریم بر ثانیه متغیر است.
و اما تنها نکته نا امید کننده نسخه رایانه های شخصی به حذف برخی از شاخ و برگ های موجود در محیط باز می گردد. با این حال این مورد تاثیر بسیار جزئی داشته و بازی همچنان در بالاترین تنظمیات draw distance باشکوه به نظر می رسد.
در پایان شما را به مشاهده ویدیو بررسی کارایی Dying Light: The Following دعوت می کنیم:
مشاهده آنلاین:

دانلود با کیفیت 720p
دانلود با کیفیت 360p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید