گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: PC Gaming Show به همراه رونمایی های انحصاری بیشتر به E3 2016 خواهد آمد

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۰

پس از نمایش نه چندان جذاب و نسبتا ناموفق PC Gaming Show در نمایشگاه E3 پارسال، به نظر می رسد PC Gaming Show این بار با دست پر به نمایشگاه E3 باز می گردد و امسال برای دومین شاهد کنفرانس اختصاصی رایانه های شخصی در E3 2016 خواهیم بود. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این خبر را امروز وبسایت معتبر PC Gamer که مسئولیت برگزاری این نمایش را برعهده دارد منتشر کرده و اعلام کرد PC Gaming Show باری دیگر به صورت زنده در تاریخ دوشنبه، 13 ژوئن از ساعت 12 به وقت اقیانوسیه (مصادف با 24 خرداد ماه 1395 خورشیدی، ساعت 23:30 به وقت تهران) برگزار خواهد کرد.
PC Gamer در رابطه با PC Gaming Show 2016 می گوید:

با کمک تمامی بازخوردها و پشتیبانی همگان در رویداد 2015، ما امیدواریم بتوانیم نمایش بهتری را نسبت به پارسال برای شما به ارمغان بیاوریم. در 2015 برای ما آوردن تنوع برای شرکت کنندگان بسیار مهم بود تا بتوانیم طیفی از موارد هیجان انگیزی را که در رایانه های شخصی اتفاق می‌افتد به آن ها انتقال دهیم. اما یکی از اثرات اجتناب ناپذیر این بود که ما این موارد را در ابعاد بسیار گسترده مدیریت کردیم. نمایش امسال تمرکز بیشتری داشته اما به همراه ده‌ ها خبر جدید و رونمایی های انحصاری خواهد بود.

در ادامه شما را به مشاهده و دانلود ویدیو رونمایی از PC Gaming Show 2016 دعوت می کنیم:
مشاهده آنلاین:

دانلود با کیفیت 1080p

در حال حاضر PC Gamer و شرکت بتسدا زمان نمایش و کنفرانس خبری خود را مشخص کرده اند. شرکت های سونی، مایکروسافت و نیتندو همچنان جزئیاتی در رابطه با زمان برگزاری کنفرانس های خبری خود اعلام نکرده اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید