با فشردن یک دکمه می توانید صفحه ی لود در عنوان Xcom 2 را رد کنید

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۹

اگر صادقانه بگویم واقعا احمقانه است. اگر بازی Xcom 2 را تجربه کرده باشید با صفحه ی لود این بازی که شامل خلاصه ای از ماموریتی است که انجام شده را نشان می دهد آشنا هستید. شاید گاهی صبر کردن در این صفحه برایتان خوشایند نباشد. اما جالب است بدانید که می توانید این صفحه را با فشردن یک دکمه رد بکنید. با گیمفا همراه باشید.

صادقانه بگویم هیچ نظری ندارم که این چگونه ممکن است اما به نظر می رسد که بازی به طور خودکار با فشردن کلید کپس لاک ( Caps Lock) صفحه ی لود را رد می کند. البته حدسی که میزنم این است که شاید این قابلیت ، باقی مانده ای از ساختار اولیه بازی است .

نکته : به نظر می رسد فشردن پشت سر هم کپس لاک باعث قفل شدن و بیرون آمدن از بازی می شود . سازنده بازی یعنی فایرَکسِس اذغان داشته که بازیکنان بهتر است از این ترفند استفاده نکنند :

زدن این دکمه باعث می شود تا بازی به طور ناخواسته ای صفحه ی لود را رد کند و باعث می شود تا در بازی مشکلاتی ایجاد شود و کِرَش پیدا کند. اگر اهمیتی به این موضوع نمی دهید پس از این کلید برای لود سریع تر استفاده کنید.

از عنوان Xcom 2 گزارشاتی مبنی بر مشکلات اجرای بازی اعلام شده که سازنده قرار است چندین بروزرسان برای این مشکلات عرضه کند که باید دید این قابلیت ردکردن لود برداشته خواهد شد یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید