دومین دوره انتخاب بهترین بازی‌های ۹۴ با رای شما

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۳

با درود. تا پایان سال ۹۴ زمان زیادی باقی نمانده و فصل، فصل جوایز است. اگر به خاطر داشته باشید، وب‌سایت خبری و تحلیلی گیمفا در اواخر هر سال اقدام به انتخاب ۲۰ بازی برتر می‌کرد. این انتخاب‌ها بنا بر اساس نظر کلی تیم گیمفا صورت می‌گرفت که علاوه بر نظرات مثبت و روحیه‌بخش با انتقادهایی نیز روبه‌رو می‌شد. از این رو تصمیم گرفتیم سال ۹۴ متفاوت‌تر ظاهر شویم و با رعایت دموکراسی کامل، انتخاب برترین‌های هر سبک را به خود شما بسپاریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

همان‌طور که ذکر شد، این‌بار شما هستید که با رای به بازی مورد نظر خود می‌توانید سرنوشت آن را تعیین کنید. بدون تردید مسابقه هیجانی خواهیم داشت. در زیر با پرسش و پاسخی اقدام به برطرف نمودن سوالات احتمالی شما کرده‌ایم.

چگونگی انتخاب کاندیدها

هر سبک ۴ الی ۵ کاندید دارد. این کاندیدها از بین عناوینی که در طول تاریخ ۱ فروردین الی ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ عرضه شده و موفقیت قابل ملاحظه‌ای به دست آورده باشند، انتخاب شده‌اند.

نحوه دسته بندی جوایز

جایزه‌های هر بخش عبارتند از: برترین بازی‌ سال ۹۴ – برترین بازی چند نفره – برترین روایت داستان – برترین بازی مستقل – تاثیرگذارترین بازی – برترین بازی رایانه‌های شخصی داخلی (ایرانی) – برترین استودیو سازنده – برترین کارگردانی هنری – برترین بازی اکشن و ماجراجویی- بهترین اجرای سال – برترین بازی مبارزه‌ای – برترین نقش آفرینی – برترین بازی مسابقه‌ای و ورزشی – برترین بازی موبایل و کنسول دستی – برترین بازی موبایل داخلی (ایرانی) –  برترین موسیقی بازی- مورد انتظارترین بازی سال ۹۵

چگونه رای دهیم؟

حال که با چگونگی انتخاب کاندیدها و سبک‌های حاضر آشنا شدید، نوبت به یک سری توضیحات اضافی است. کاربران عزیز توجه داشته باشند که انتخاب به صورت نظرسنجی صورت می‌گیرد و می بایست از طریق نظرسنجی که در کادر سمت چپ واقع شده است با کلیک بر بازی و دکمه ارسال رای به عنوان مورد نظر خود رای دهند. شایان به ذکر بوده که برای ارسال رای حتما باید با نام کاربری خود وارد سایت شده و سپس اقدام به رای دهی کنید.

چند رای می‌توانیم بدهیم؟

به خاطر حساسیت بالا صلاح دانستیم که هر کاربر تنها قادر به ارسال یک رای در هر نظرسنجی باشد.

مدت زمان هر نظرسنجی چقدر است؟

مدت زمان هر نظرسنجی ۳۴ ساعت یا به اصطلاحی یک روز و نیم است.

اولین نظرسنجی کی برگزار می‌شود؟

همین فردا! اولین نظرسنجی فردا، یکشنبه ۲۵ بهمن ماه راس ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود و شما کاربران گرامی می‌توانید اقدام به انتخاب برترین خود در بین بهترین‌ بازی‌های چند نفره ۹۴ کنید.

با آرزوی بهترین‌ها برای شما

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید