تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی نسخه آزمایشی عنوان Hitman منتشر شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴

به تازگی یکی از کانال های سایت یوتیوب، تریلر جدیدی را از گیم پلی نسخه آزمایشی عنوان Hitman منتشر کرده است. در این تریلر، شاهد گیم پلی آخرین مرحله قابل بازی در نسخه آزمایشی عنوان Hitman خواهیم بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

آزمایش بتای عنوان Hitman به تازگی برای کنسول پلی استیشن ۴ آغاز شده است. کاربران رایانه های شخصی نیز می توانند در صورت پیش خرید این عنوان، نسخه آزمایشی آن را در تاریخ ۱۹ فوریه(جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴) تجربه کنند.

همان طور که از گیم پلی نسخه آزمایشی عنوان Hitman پیداست، برای انجام ماموریت ها، راه های مختلفی پیش رو داشته و می توانید از ابزار های مختلفی استفاده کنید. به طور مثال، ماموریت شما در مرحله آخر نسخه آزمایشی Hitman این است که شخصی را به قتل برسانید. یکی از کاربران در نسخه آزمایشی، این ماموریت را به دو روش انجام داده است. در روش اول، مامور 47 از صندلی پران در جت شخصی فرد مورد نظر استفاده کرده و باعث می شود که این شخص به محض استارت زدن با صندلی پران به آسمان پرتاب شود. در روش دوم نیز مامور 47 با استفاده از سم مرگ موش فرد مورد نظر را مسموم می کند، سپس وی را در سرویس بهداشتی به قتل رسانده و جسد آن را نیز پنهان می کند. همچنین روز گذشته، تریلری از گیم پلی مرحله اول نسخه آزمایشی عنوان Hitman منتشر شده است که اگر به نسخه آزمایشی این عنوان دسترسی ندارید، مشاهده تریلرهای جدید گیم پلی نسخه آزمایشی عنوان Hitman را به شما پیشنهاد می کنم.

شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p 

عنوان Hitman به صورت اپیزودیک و در تاریخ ۱۱ مارس ۲۰۱۶(جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • DJMJ گفت:

  یکم نسبت به قبلی خشکه
  میتونستن بهتر از اینا کار کنن
  طرفو خفه میکنه بدون اینکه زوری بزنه ( حداقل تو چهره )
  یا مثلا بلند میکنه بندازه تو صندوق یهو میاد تو بغلش Smile
  به هر حال بازیه خوبیه و به امید موفقیت

  0
  0
 • mohseneh گفت:

  من همين امروز صبح بتاش رو بازي كردم. يه مقدار كمي باگ داشت كه البته طبيعي هست چون بتا هست. سبك بازي عالي هست و گيمر ميتونه از چندين روش مختلف ماموريت رو به پايان برسونه. با اين كه بتا بود اما محيط بازي گسترده بود.از لحاظ گرافيك عالي بود. در كل بسيار راضي كننده بود و بي صبرانه منتظر نسخه اصليش هستم.

  0
  0