گیفت کارت
گیفت کارت

از اکشن فیگور شخصیت های The Witcher 3 رونمایی شد

۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۶

امروز در طول نمایشگاه اسباب بازی شهر نیویورک، شرکت Dark Horse Deluxe که تبحر خاصی در زمینه طراحی و تولید اکشن فیگورهای باکیفیت دارد، رسما از همکاری خود با استودیو CD Projekt Red جهت ایجاد خط تولیدی از اسباب بازی ها و اکشن فیگورهایی بر مبنای بازی The Witcher 3: Wild Hunt خبر داد. برای جزئیات بیشتر و تصویر اکشن فیگورها، با گیمفا همراه باشید.

خط تولید آیتم ها «سطح بالا» توصیف شده و شامل مجسمه ها، مجسمه های نیم تنه و اکشن فیگور و همچنین پایه و جواهرات بدلی خواهد بود.
اولین سری از این خط تولید متعلق به اکشن فیگورها بوده و در ابتدا شاهد انتشار اکشن فیگور شخصیت های گرالت، تریس و ینفر در پاییز 2016 خواهیم بود. اکشن فیگورهای سیری و اِردین نیز پس از انتشار فیگورهای قبلی منتشر می شوند. تمامی فیگورها به صورت سفارشی رنگ آمیزی شده و هر یک به قیمت 30 دلار به فروش خواهند رسید.
مدیر تجاری استودیو CD Projekt Red آقای رِفال جکی (Rafał Jaki) طی بیانیه ای در این باره می گوید:

ما از زنده کردن شخصیت های Witcher 3 بسیار هیجان زده هستیم.

وی افزود:

طرفداران Wild Hunt بارها از ما تقاضای فیگورهای گرالت، سیری، تریس، ین و دیگر جمع کردنی ها را کرده بودند و حالا به لطف این همکاری، ما بالاخره می توانیم این درخواست ها را تحقق بخشیم. من امیدوارم که طرفداران Witcher متوجه تمامی عشق و مهارت بی نقص ساختی که صرف ایجاد آن ها شده است، شوند.

در حال حاضر Dark Horse فقط اقدام به انتشار تصویر اکشن فیگور گرالت کرده و در صورتی که تصویر جدیدی از دیگر شخصیت ها یا آیتم ها توسط شرکت منتشر شد، بلافاصله قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است این اولین همکاری میان Dark Horse و CD Projekt Red نبوده و دو شرکت قبلا نیز جهت طراحی و ساخت کمیک ها و رمان های گرافیکی دنیای ویچر مانند The Witcher: House of Glass و The Witcher: Fox Children با یکدیگر همکاری داشته اند. Dark Horse همچنین وظیفه انتشار کتاب هنری بازی به نام The World of The Witcher را نیز بر عهده داشته است.
در پایان شما را به مشاهده تصویر اکشن فیگور گرالت دعوت می کنیم:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید